02-2

آشنایی با سازه های فلزی و استیج ها

اجاره اسپیس و استیج یکی از تجهیزاتی است که در اجاره یاب مورد علاقه مشتریان می باشد.اگر شما در حال برنامه ریزی یک جشن، کنسرت ،همایش،سمینار و …هستید سخنرانان یا نوازندگان شما باید در ارتفاعی بالاتر از جمعیت و میهمانان قرار بگیرند.به همین منظور شما نیاز به داشتن استیج ها و یا سن های نمایش با استحکام بالا دارید. همچنین برای نصب سیستم های سنگین نورپردازی همچون مووینگ ها شما مجبور هستید تا آن ها را به سازه های مستحکم متصل کنید.با اجاره یاب به منظور آشنایی بیشتر با سازه های فلزی همراه باشید…

انواع سازه های فلزی

استیج(سن)

استیج یا همان سن نمایش سازه های فلزی هستند که از یک صفحه فلزی به همراه پایه و کف پوش با ضخامت مناسب جهت جلوگیری از لرز و صدا تشکیل شده است. استیج ها معمولا در ابعاد ۱*۲و ارتفاع های۶۰،۸۰و۱۰۰سانتی متر طراحی می شوند. برای مراسم های گوناگون سن های متفاوتی طراحی می شود که به همین منظور متناسب با سفارش مشتریان استیج های ۲*۱ را به اندازه دلخواه مشتری کنار هم قرار می دهند تا متراژ مورد نظر طراحی شود. به عنوان مثال اگر قصد دارید سن نمایش شما ۱۲ متر مربع(۳*۴) باشد،به ۶ عدد استیج ۲*۱ نیاز دارید.

استیج ها با توجه به جنس آلومینیومی که دارند قادر هستند تا افراد، تجهیزات نور پردازی ،صدا،تریبون و … را بر روی سن نمایش تا وزن ۵۰۰ الی ۸۰۰ کیلوگرم بر متر مربع را به راحتی تحمل کنند.

هزینه اجاره استیج ها بر اساس متراژ استفاده شده متغیر است.

اجاره اسپیس | اجاره یاب

اجاره اسپیس

اسپیس ها نوعی سازه ی فلزی خرپایی شکل هستند که بصورت ستون های ساده یا منحنی با سطح مقطع های مربع،مستطیل و یامثلت ساخته می شوند. از اسپیس های با قطر بیشتر و قدرت تحمل بالاتر در کنسرت ها و مراسم ها به منظور نصب سیستم های نورپردازی ،نصب تلوزیون ها و یا نصب اسپیکر های به هم پیوستهarray)) استفاده می شود.به این نوع اسپیس ها در اصطلاح سازه نیز می گویند.(عکس مرتبط)

از اسپیس های با ضخامت کمتر بیشتر در نمایشگاه هاو دکوراسیون مراسم استفاده می شود. این نوع اسپیس ها به منظور غرفه بندی در سالن ها کاربرد دارد. هزینه اجاره اسپیس نیز بر اساس متراژ محاسبه می شود.

اجاره اسپیس | اجاره یاب

تاور یا جرثقیل

فرض کنید شما قصد دارید سیستم های مرتبط با نورپردازی (همچون مووینگ های سنگین وزن) و یا صدا برداری(همچون اسپیکر های array برای اجاره اکو) را بر روی سازه های فلزی(اسپیس) در ارتفاع بالا نصب کنید.قطعا شما امکان این را ندارید که به عنوان مثال در ارتفاع ۱۰ متری چنین سیستم هایی را نصب کنید.تاور ها به شما کمک می کنند تا در ارتفاع پایین سیستم های مورد نیاز را بر روی سازه های خود ابتدا نصب کنید و سپس به وسیله تاور آنها را به ارتفاع دلخواه خود منتقل کنید.

تاور ها سازه هایی هیدرولیکی هستند که معمولا ارتفاع آن ها تا ۱۲متر می رسد. این سازه ها در هر ستون خود دارای یک عدد موتور می باشند که سقف سازه را به طرف بالا هدایت می کند.

برخی از کاربرد های اجاره اسپیس و سازه های فلزی در مراسم ها:
  • شوی لباس
  • سن عروس داماد
  • نصب سیستم های نورپردازی
  • نصب سیستم های صوتی
  • نصب برای اجاره تلویزیون شهری
  • غرفه ها و تجهیزات نمایشگاهی

اجاره اسپیس فریم--اجاره یاب

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *