68bad351-4a92-41c8-b0b5-b254d1071474

اجاره اتاق استرس!!

استرس یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مردم دنیا به آن مبتلا هستند و البته سالیانه تعداد بیشماری نیز کشته می دهد. راه های مختلفی برای خارج کردن استرس از بدن وجود دارد که البته ایده دو جوان صربستانی اصلا یکی از بهترین راه های خارج کردن عصبانیت و استرس است.

این دوجوان به افرادی که استرس زیادی دارند اتاق هایی را اجاره می دهند تا با استفاده از یک چوب بیسبال تا حد توان آن را تخریب و وسایل داخلش را بشکنند تا استرس شان خارج شود. این اتاق که در یکی از شهرهای شمالی صربستان قرار دارد با وسیله های ساده ای مانند تخت و بشقاب های چینی و البته میز تزئین شده است و شما می توانید تمام آن ها را نابود کنید.

730645_781

در ابتدا شما هزینه اتاق را که نزدیک به ۶ دلار است پرداخت می کنید و یک چوب بیسبال به همراه یک کلاه ایمنی دریافت می کنید سپس می توانید تا هر چقدر که دلتان خواست اتاق را تخریب کنید.

730648_790

این دوجوان که نامی از آن ها برده نشده است می گویند: ایده اصلی این اتاق را از یک مدل مشابه که در دالاس آمریکا قرار دارد گرفته اند و البته سعی کرده اند از وسایل ساده تری در آن ها استفاده کنند.

730644_843

این جوانان می گویند این روزها استقبال زیادی از این اتاق می شود به طوری که بسیاری از مردم شهر برای استفاده از این سرویس جوانان به این اتاق ها می آیند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *