اجاره سیستم صوتی

اجاره سیستم صوتی سالن کنفرانس

سیستم های صوتی سالن کنفرانس متنوع هستند. انواع سیستم های صوتی سالن کنفرانس و سیستم های بحث و گفتگو از سیستم های بی سیم قابل حمل برای قرار های منطقه ای و اتاق های چند کاره تا سیستم های پیشرفته برای سالن های شورا و فضا های عظیم مطابق با نیاز هر مشتری وجود دارد. هر سیستم طراحی شده است تا نیاز های خاص مشتری را پاسخ گو باشد.امیدواریم این مقاله در اجاره اکو و سیستم کنفرانسی راهنمای خوبی باشد.

سیستم های صوتی سالن کنفرانس برای هر فرد و هر نماینده میکروفون و بلندگویی ارائه می دهند تا همه ی اعضا بتوانند در بحث ها شرکت کنند این سیستم ها به جلسه نظم می دهند و بحث های موثر را بهبود می بخشند و به هر نفر اجازه می دهند تا روند جلسه را کنترل کند.

برای هر نماینده و رو به روی هر صندلی یک بلندگو و یک میکروفون وجود دارد و حتی تقویت کننده ای در اتاق موجود است. یک نوار قرمز بالای هر میکروفون وجود دارد. وقتی میکروفون روشن است این نوار روشن می شود تا بقیه ی اعضا متوجه شوند چه کسی در حال صحبت است.

اجاره سیستم صوتی(اجاره یاب)
بی سیم یا دارای سیم بودن

اگر می خواهید سیستم به طور معمول در یک اتاق با طرح بندی ثابت وصل باشد پس بهتر است دستگاهتان سیم داشته باشد. قسمت های نماینده در سطح یا تراز در دسترس هستند(NB). قسمت های تراز می تواند تنظیم شود تا دستگاه را به کارآیی مناسب برسانند.

اگر اتاق برای کارهای دیگر غیر از کنفرانس نیز استفاده می شود و اتاق ثابتی برای کنفرانس ندارید یا می خواهید دستگاه قابل حمل باشد سیستم صوتی کنفرانس بی سیم بهترین گزینه است. سیستم بی سیم در مکان های مختلف به سرعت نصب می شود و صدای باکیفیت تولید می کند. همچنین مسائل ایمنی برای سیم کشی این دستگاه وجود نخواهد داشت.

در سیستم صوتی کنفرانس بی سیم هر قسمت باتری های قابلیت شارژ دارد و با شارژ های موبایل به آسانی شارژ می شود.

اجاره سیستم صوتی

دیگر ویژگی های سیستم کنفرانس

سیستم های صوتی کنفرانس فقط تقویت کننده ی صدا نیستند بلکه می تواند زمان صحبت هر فرد را تنظیم کند، رای ها را بشمارد(با ای دی هر نماینده)، ترجمه ی همزمان ارائه دهد، دوربین دارد و می تواند صحبت های هر جلسه را ضبط کند.

فرقی نمی کند سیستم ما سیم دار یا بی سیم باشد در هر صورت در قسمت ریاست معمولا استفاده می شود تا جریان عمل را کنترل کند. یعنی به هر صندلی اجازه می دهد تا هر زمان که می خواهد وارد بحث شود، رای دهد و اعمال دیگر را با توجه به کارآیی سیستم انجام دهد.

این سیستم ها به وسیله ی یک بخش مرکزی کنترل می شوند. همچنین به این سیستم ها می توان تجهیزات فرعی مورد نیازرا متصل کرد. برخی از این تجهیزات عبارتند از:

  • ورودی(input) برای میکروفون قابل حمل که اجازه می دهد ارائه دهنده اطراف اتاق حرکت کند و به سوالات افراد پاسخ دهد.
  • ورودی که اجازه می دهد از طریق لپ تاپ یا سیستم های دیگر صداها به دستگاه صوتی منتقل شوند.
  • خروجی(output) که می تواند کنفرانس را ضبط کند یا باعث می شود بلندگوها صدارا تقویت کنند و صدا را برای افراد ناتوان تغیر دهد تا آن ها نیز بتوانند موضوعات بحث را بفهمند.
  • قسمت کنترل مرکزی می تواند به وسیله ی کامپیوتر کنترل شود این ویژگی به کاربر اجازه می دهد پیکر بندی سیستم را با طرح اتاق هماهنگ کند، میکروفون های کنترل از راه دور را هدایت کند و نتایج رای را به صورت گرافیکی روی صفحه ی نمایش نشان دهد.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *