تجهیزات نمایشگاهی

اجاره ملزومات نمایشگاهی و تجهیزات غرفه سازی بهتر است یا خرید آن؟؟

یکی از عواملی که مشتریان را به غرفه شما جذب می‌کند تجهیزات غرفه سازی است که استفاده کرده اید. تجهیزات غرفه سازی و نمایشگاهی شامل صندلی،میز،کیوسک‌ها، کانترها،کف‌پوش‌ها و تجهیزات صوتی-تصویری است.

اجاره ملزومات نمایشگاهی و تجهیزات غرفه‌سازی گزینه‌ای مناسب برای بسیاری از شرکت‌ها هنگام اولین حضور در نمایشگاه‌ها است. تصمیم‌گیری درباره خرید یا اجاره این ملزومات و تجهیزات مهم بوده و باید بر اساس برنامه نمایشگاه و استراتژی و بودجه بازاریابی باشد.

با اجاره این ملزومات می‌توانید از خدمات مراکز اجاره برای نصب و راه‌اندازی و تنظیم کردن این تجهیزات در مکان نمایشگاه نیز بهره ببرید. در اجاره ملزومات نمایشگاهی انواع مختلفی از ملزومات برای تکمیل غرفه نمایشگاهتان ارائه می‌گردد. از صندلی و میز گرفته تا میزهای پذیرایی.

مراکز خدمات اجاره ملزومات نمایشگاهی می توانند هر چیزی که برای کوتاه‌مدت یا بلندمدت برای غرفه خود نیاز دارید را فراهم کنند. از دیگر تجهیزات غرفه‌سازی برای نمایشگاه لوازم جانبی مانند نورافکن، قفسه‌ها، بروشور،گرامافون است. در بررسی خرید یا اجاره این ملزومات و تجهیزات باید به این نکته توجه کنید که اگر شرکتی هستید که به طور مداوم در نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کند خرید ملزومات نمایشگاهی و تجهیزات غرفه سازی بهتر است اما اگر در سال یک یا دو بار در نمایشگاه‌ها شرکت می‌کنید اجاره ملزومات نمایشگاهی از مراکز اجاره ملزومات و تجهیزات به دلایل زیر بهتر است:

کاهش هزینه های عملیاتی

هزینه‌های اجاره ملزومات نمایشگاهی و تجهیزات غرفه سازی بسیار کمتر از چیزی است که شما برای خرید این تجهیزات و لوازم می‌پردازید. با اجاره آنچه که برای نمایشگاه نیاز دارید می توانید بودجه بازاریابی خود را به حداکثر برسانید. به جای نیاز به خرید یک مجموعه کامل از همه چیز که شما ممکن است برای راه اندازی نمایشگاه تجاری خود نیاز دارند، شما تنها درصد کوچکی از این مبلغ را پرداخت می‌کنید که به شما امکان انعطاف پذیری در استفاده از بودجه بازاریابی خود برای نیازهای دیگر را می‌دهد.

دسترسی به تجهیزات و ملزومات جدید

در بیشتر موارد، اقلامی که شما از طریق یک مرکز خدمات اجاره به آن دسترسی دارید نو یا تقریبا نو است. این بدین معنا است که ملزومات نمایشگاهی شما، هر زمان که آن‌ها را راه ‌اندازی کنید نو و جدید به نظر می‌آیند. شما نیاز به صرف زمان و یا هزینه‌های مالی برای حفظ و نگهداری تجهیزات نیستید. شما همچنین می توانید و ملزومات و تجهیزات غرفه سازی مختلف برای هر رویداد را انتخاب کنید.

راحتی

اجاره ملزومات نمایشگاهی کار را برای شما راحت‌تر می‌کند. در اغلب موارد، مراکز خدمات اجاره کار تحویل و راه‌اندازی و نصب تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی را انجام می‌دهند. این امر باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌گزدد به طوری که شما می‌توانید زمان بیشتری با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. همچنین شما با اجاره ملزومات نمایشگاهی و تجهیزات غرفه سازی از هزینه حمل‌و‌نقل و ذخیره سازی تجهیزات رها خواهید شد.

اجاره استند نمایشگاهی

یکی از تجهیزات نمایشگاهی که در غرفه استفاده می گردد استند نمایشگاهی است. یکی از انواع استندها که بسیار محبوب است استند پاپ آپ‌ است. بسیاری از شرکت‌ها از بین استندهای نمایشگاهی، اجاره استند پاپ‌ آپ را انتخاب می‌کنند.

اجاره استند پاپ آپ بیشتر برای اولین حضور در نمایشگاه‌ها مناسب است. شرکت‌ها معمولا به دلایل زیر اجاره استند پاپ را بر می‌گزینند:

سهولت در نصب

سهولت در نصب اولین و بارزترین مزیت آن است. پس از راه اندازی می توان آن را رها کرده و زمان بیشتری را صرف کار روی دیگر مسائل نمایشگاه کنید.

کاربرد متنوع استند پاپ

یکی دیگر از دلایل اجاره استند پاپ آپ این است که این استندها کاربردهای متنوعی دارند. این استندها فضای بسیار کمی اشغال کرده و با دوام هستند و شما می توانید آن‌ها را هر کجا که چشم مشتریان را خیره می‌کند قرار دهید.

طرح های گرافیکی متنوع

دلیل آخر برای اجاره استند پاپ آپ برای نمایشگاه‌ها طیف گسترده‌ طرح‌های گرافیکی و تنوع طول و عرض بنرها است که می‌تواند فضای زیادی را برای ایجاد یک تاثیر جدی بصری در اختیار شما قرار بدهد. این تاثیر ماندگار و فوری بارزترین مزیتی است که یک استند پاپ آپ دارد.

همان‌طور که گفتیم اجاره تجهیزات و استند نمایشگاهی برای شرکت‌هایی که سالانه یک یا دوبار در نمایشگاه‌ها شرکت می‌کنند و قصد حضور مداوم در نمایشگاه‌ها را ندارند مناسب‌تر و به صرفه‌تر است. این قضیه درباره اجاره استند نمایشگاهی نیز صادق است. در این مقاله ما صرفا به بیان دلایلی پرداختیم که چرا اجاره استندپاپ آپ محبوب‌تر است. البته در اجاره استند نمایشگاهی نوع هدف و مقاصد بازاریابی مهم است که این امر به انتخاب و اجاره نوع استند نمایشگاهی متناسب با نمایشگاه کمک می‌کند.

banner-ads-telegram-www

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *