04-2

اجاره میز و صندلی برای برگزاری رویداد

به طور معمول زمانی که صحبت از اجاره میز یا صندلی می شود، ذهن افراد به صورت نا خود آگاه به سمت مراسمی مانند جشن نامزدی و عروسی کشیده می شود. زیرا از قدیم بیشتر اجاره میز و صندلی برای چنین رویدادهایی مرسوم بوده است. جالب است بدانید که امروزه بسیاری از افراد و شرکت ها از میز و صندلی در مراسمی همچون سالگرد ازدواج، مراسم فارغ التحصیلی، جشن تولد، مراسم ختم، رویدادهای تجاری، کنفرانس ها و حتی جشنواره های سرگرم کننده خیابانی نیز استفاده می کنند.

زمانی که فردی میزبانی رویدادی را به عهده می گیرد اولین چیزی که باید مد نظر قرار دهد ایجاد یک فضای راحت و آرامش بخش برای شرکت کنندگان است. به همین دلیل اکثر برنامه ریزان رویدادهای گوناگون جهت فراهم ساختن راحتی میهمانان اجاره میز و صندلی مناسب با مراسم را در اولویت کارهای خود قرار می دهند.

همانگونه که می دانیم برگزاری یک رویداد بزرگ یا کوچک کار بسیار سخت و پر استرسی می باشد. گاهی این استرس و فشار کار به حدی بالا است که برگزار کننده ی مراسم کاملا سردرگم شده و رسیدگی به جزییاتی در زمینه های انتخاب مکان، نوع غذا، چک لیست مهمانان و دکوراسیون محل او را از پای در می آورد. دقیقا به دلیل همین استرس ها است که افراد به اجاره میز، صندلی و سایر تجهیزات روی می آورند زیرا این اقدام بسیاری از مشکلات و آشوب های کار را از سر راهشان بر می دارد.

اجاره صندلی

اجاره میز و صندلی مزایای فراوانی دارد که مهم ترین آن ها کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان می باشد. همچنین وجود میز و صندلی جلوه ی زیبا و خوبی را به فضا و محل برگزاری رویداد می دهد به خصوص زمانی که میز و صندلی شما از لحاظ طرح و رنگ با سایر دکوراسیون هماهنگی داشته باشد و هارمونی مناسبی ایجاد شود.

به عنوان مثال می توانید رنگ صندلی ها را با پرده ها یا دستمال سفره و ظروف روی میز ست کرده؛ همچنین در صورتی که قرار است از بادکنک استفاده کنید به راحتی می توانید رنگ بادکنک ها را مطابق با صندلی و رومیزی خود انتخاب کنید. علاوه بر این مزایا در صورتی که میز، صندلی، رومیزی و سایر تجهیزات رویداد خود را اجاره نمایید به راحتی می توانید هر تعداد از هر وسیله ای که مورد نیازتان است را در کم ترین زمان بدون هیچ دردسر و نگرانی در اختیار داشته باشید و بیش تر انرژی و وقت خود را روی سایر کارها متمرکز نمایید.

همچنین همانگونه که می دانید وسایل و تجهیزاتی مانند میز و صندلی حجم زیادی دارند در صورت خریداری باید هزینه های گزافی برای انبارداری پرداخت کرده. به علاوه پس از مدتی این وسایل دچار استهلاک شده و هزینه ی تعمیرات و نگهداری نیز به سایر هزینه های شما اضافه خواهد شد. برای دستیابی به موفقیت در رویداد باید از راحت بودن مهمانان اطمینان حاصل کرد که با اجاره میز و صندلی مناسب می توانید رضایت آنها را جلب نمایید. صندلی راحت به مهمان شما این اجازه را می دهد که به راحتی روی آن بنشیند و از پذیرایی لذت ببرد. اجاره میز در ابعاد و ارتفاع درست باعث می شود که مهمانان احساس کنند در خانه خود غذا می خورند و خاطره خوبی در ذهن آن ها باقی می ماند.

کرایه میز وصندلی

بنابراین در صورتی که برای اولین بار رویدادی را مدیریت می نمایید اهمیت اجاره میز و صندلی را به یاد داشته باشید. زیرا جزییات کوچک باعث موفقیت و یا شکست یک  رویداد می شوند. در هنگام برنامه ریزی به چیزی که مهمانان دوست دارند فکر کرده و طبق سلیقه ی آن ها عمل کنید.

  به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *