10-3dprinter

ارزانترين پرينترهاي سه بعدي( بخش دوم)

در بخش اول با ۵ پرینتر سه بعدی ارزان قیمت آشنا شدید.در بخش دوم این سری مقاله به بررسی ۵ پرینتر سه بعدی دیگر می پردازیم.

۶-پرینتر سه بعدی PrinterBot Play 1505 – قیمت ۳۹۹$

نوع:FDM (با مواد PLA)
حجم ساخت:۱۰۰ x 100 x 130 mm
مونتاژ:كاملا مونتاژ شده
در دسترس بودن: خريد كالا از printrbot

پرینتر سه بعدی-- اجاره یاب

پرينتر prinrbot كه نامي معروف در عرصه پرينتر هاي سه بعدي است. اخيرا با قابليت play 1505 ساخته شده و داراي يك بدنه فولادي است كه توانست جايزه Best for School را از آن خود نمايد .دريافت رزولوشن كمتر از ۵۰ميكرون، و قابل حمل بودن آن، ويژگي هاي بسيار با ارزش وشايان توجهي هستند كه در تركيب با سهولت استفاده (از طريق اتصال به برق)و كيفيت عالي پرینت سه بعدي قرار مي گيرند .

۷- پرینتر سه بعدي Wanhao Duplicator i3 V2 – قیمت ۳۹۹$
نوع: (ABS – PLA)
حجم ساخت: ۲۰۰ x 200 x 180 mm
مونتاژ:از پيش مونتاژ شده
در دسترس بودن :خريد از wanhao آمريكا

پرینتر سه بعدی-- اجاره یاب
نمونه Wanhao’s Duplicator i3 V2 ،يك پرینتر سه بعدي از پيش مونتاژ شده با قابليت استفاده آسان است كه به شكل ويژه براي سازندگان مبتدي اين دستگاهها، طراحي شده است. اين مدل، مبتني بر نمونه معروف Josef Prusa است كه يكي از معروف ترين reprapها در عرصه چاپ سه بعدي محسوب ميشود .
اين پرينتر سه بعدي با بدنه فولادي خود، داراي مشخصات بسياري است كه مي تواند دراختيار چاپگر هاي سريع، نظير Mk10 با فن خنك كننده ،يك ميكروكنترلگر gcod و يك صفحه گرمايشي،قرار گيرد .درخصوص نرم افزار هم، چاپگر Wanhao’s Duplicator i3 V2 سازگار با Repetier, CURA می باشد. درصورت سفارش اين كالا، پرينتر سه بعدي ،با قيمت مطلوب با يك فيلامنت مشكي PLA و ضمانت يك ساله در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

۸- چاپگر سه بعدي Solidoodle Press 2.0 – قیمت ۳۹۹$

نوع: (ABS – PLA)
حجم ساخت: ۲۰۳ x 203 x 203 mm
مونتاژ:كاملا مونتاژ شده
در دسترس بودن: خريد از Solidoodle

پرینتر سه بعدی-- اجاره یاب
اين چاپگر كه در نوامبر ۲۰۱۵ وارد بازار شد، نسل دوم نمونه چاپگر Solidoodle Press است كه گزینه ای با قيمت مناسب، براي پرينتر سه بعدي دسك تاپ محسوب مي شود. با توجه به حجم نسبتا بزرگ آن پرينتر داراي ابعادي فشرده مي باشد.
چاپگر سه بعدی Solidoodle Press 2.0 از طریق عوامل تولید کننده در بروکلین طراحی شده و منطبق با نرم افزار انحصاری solid print است که استفاده از آن آسان بوده و این اجازه را به شما می دهد که که مدلهای پرینت سه بعدی و شهودی را در اختیار داشته باشید . همچنین دارای یک طرح گرمایشی با لایه ایی شیشه ایی است که می تواند با رزولوشن ۰/۱mm به کار چاپ بپردازد .

۹- چاپگر سه بعدی New Matter MOD-t – قیمت ۳۹۹$
نوع: (ABS – PLA)
حجم: ۱۵۰ x 100 x 125mm
مونتاژ:مونتاژ بخشهای مورد نیاز
در دسترس بودن : خرید از New Matter

پرینتر سه بعدی-- اجاره یاب
این مدل یک پرینتر سه بعدی باقیمت مناسب است که تاکید اصلی در آن، بر روی طراحی و سادگی کار و ایجاد یک گزینه مطلوب برای خانه شما می باشد . به خاطر وجود یک پوشش روشن و یک لایه سفید براق، MoD-t،آنچه را که شما مشغول پرینت آن هستید را نشان داده و نمونه تاج (لمسی )آن، برای هر خانه ایی ساخته می شود.
از آنجا که چاپگر سه بعدی دارای حجم بسیار کوچکی است، در نتیجه، ظرفیت تولید پرینت هایی با کیفیت خوب و ارتفاع لایه ۰/۴mm تا۰/۱ را دارد . دربهترین و برجسته ترین کیفیت خود، پرینتر سه بعدی MOD-t،قابلیت اتصال به وای فای را داشته، بنابراین، شما مجبور نیستید که از کابل های یا سیستم های زیادی برای اتصال استفاده کنید . اگر شما خواهان حفظ هزینه های اندک چاپ سه بعدی خود هستید، چاپگر New Matter MoD –t،با کاتریج های فیلامنتی غیر انحصاری و ارزان، استفاده می شود .
همچنین، این نوع چاپگر، پرینترهای سه بعدی خود رابه ارزش ۲۰۰هزار دلار،در اختیار مدارس ایالات متحده گذاشت.

۱۰-چاپگر سه بعدی Dagoma Discovery200D – قیمت ۳۳۰ تا ۴۴۰$
نوع: FDM (با مواد PLA)
حجم ساخت: ۱۰۰ x 100 x 130 mm
مونتاژ:کیت DIYیا مونتاژ شده
در دسترس بودن: خرید ازDagoma
شرکت فرانسوی startup Dgoma، طرح پرینتر سه بعدی Discovery 200 خود را با قیمت مناسب وکاملا مونتاژ شده (۴۴۰ دلار) و یا کیت DIY و هزینه بسیار كمتر (۳۳۰ دلار )، در اختیار سازندگان قرار دارد . این پرینتر سه بعدی، عمدتا از قطعات سه بعدی ساخته شده، به صورتی که در آن، فایل های STL ، دارای منبعی بازبوده و این اجازه را به سازندگان می دهد که اپشن چاپ سه بعدی رابر روی آن پیاده نمایند .
به طور کلی، این پرینتر سه بعدی ارزان که به خوبی مورد توجه قرار گرفته، حاوی کف گرم کننده در خود نبوده، هرچند که پرینترسه بعدی، می تواند در انطباق با ABS قرار گیرد، اما سازندگان آن، خواهان تشویق چاپ سه بعدی -اکولوژیکی،به واسطه استفاده از مواد ماندگارتری همچون PLA مي باشند . بررسی های صورت گرفته از پرینتر سه بعدی با هزینه کمتر از۵۰۰دلار، حاکی از آن است که مونتاژ این قطعات، راحت وساده بوده و باعث می شود که Discovery200، آپشنی اصلی برای پرینتر سه بعدی دسک تاپ DIY با قیمت مناسب محسوب شود.

این لیست، شامل لیستی از ارزانترین پرینترهای سه بعدی است که امکان یافتن آن در دنیای امروز وجود دارد (با توجه به دستگاههایی که در آینده و در این صنعت، ارائه خواهد شد) با این وجود راهی که بازار طی می کند، این اطمینان را برای ما ایجاد می کند که امکان حذف یا افزودن موارد دیگر در آینده بسیار نزدیک، در این قسمت وجود دارد.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید.

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *