14

اسپیس فریم چیست؟

اسپیس فریم (space frame) در واقع سازه ای است که دارای فرم هندسی منظمی می باشد. اسپیس فریم که واژه ای انگلیسی است به معنی سازه فضایی می باشد. وجه تسمیه این نام که بر روی این سازه گذاشته شده است به دلیل ساختار مولکولی فضایی اسپیس فریم است.
اسپیس(اجاره یاب)

این سازه ها به طور کاملا منظم و متحد در کنار یکدیگر قرار می گیرند. در این سازه وزن نیروی وارده توسط وزن سازه تقسیم می شود. این نوع از سازه های نمایشگاهی با وجود حجم کم و وزن سبک و استحکامی که دارند از زیبایی خاصی نیز برخوردارند.

این سازه های موقتی که به آنها اسپیس فریم گفته می شود داربست نمایشگاهی بوده و جزو تجهیزات و سازه های نمایشگاهی محسوب می شود. با استفاده از اسپیس فریم می توان داربست نمایشگاهی جدید به وجود آورده و غرفه و سازه های نمایشگاهی متنوعی را ایجاد کرد.

اسپیس فریم(اجاره یاب)

سازه های اسپیس فریم را می توان به وسیله بست اسپیس به یکدیگر متصل و نصب کرد. این سازه ها شکل و سازه محکم و زیبایی را خلق می کنند و به واسطه شکل و ساختار هندسی که دارند وزن خود را در جهات مختلف به زمین وارد می کنند و این امر باعث استحکام اسپیس فریم ها می گردد و برای ساخت انواع فضا ها از قبیل سالن، غرفه، تابلو بنر و غیره مناسب می باشد.

همچنین قابل ذکر است اسپیس فریم با قابلیت هندسی که دارد قادر به ساخت انواع غرفه نمایشگاهی می باشد. حتی از اسپیس فریم می توان استیج نیز ساخت.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *