qdw

اسکوتر چیست؟

با پیشرفتی که علم و صنعت جوامع کرده است باعث شده تا این پیشرفت شامل وسایل تفریحی سرگرمی نیز شود و نسلی جدید را معرفی کند که این روزها با نام اسکوتر در بین عموم مردم شناخته شده است.

اسکوتر در لغت فارسی به معنای لیز خوردن یا سر خوردن یا نشسته رفتن است .

دستگاهی کاملا ساده و زیبا در عین حال مقاوم وهوشمند. این دستگاه برخلاف نسل های گذشته خود اسکیت و… کاربردی راحت دارد و احتیاجی به صرف زمانی طولانی و استفاده از کلاس های مخصوص با حضور مربیانی مجرب را ندارد.

به راحتی کاربر استفاده کننده از اسکوتر میتواند ظرف مدتی کمتر از ۱۰ دقیقه از این وسیله ورزشی تفریحی ساده استفاده وهیجانی وصف نشدنی را تجربه کند.اسکوتر امروزه با نام های زیادی در بازار عرضه شده است که اسکوتر برقی و هوشمند و اسمارت بالانس و اسمارت برد یا سلف برد از دیگر نام های این وسیله است.

اسکوتر را میتوان در اکثر مکان ها از جمله پارکها و فروشگاه ها برای به کارگیری در امر جابه جایی اجناس خریداری شده و سهولت کار خریدار در معابر جهت تردد روزانه خود به جای استفاده از ماشین های شخصی و یا حتی وسایل نقلیه عمومی شلوغ استفاده کرد.
این وسیله ورزشی تفریحی اکنون مورد توجه خاص علاقه مندان محیط زیست قرار گرفته است آن هم به دلیل که اسکوتر نیازی به سوخت های فسیلی که خبر تمام شدن و رو به کاهش بودن آنها به گوش میرسد را ندارد و از این رو بسیار مورد توجه است.

اجاره اسکوتر(اجاره یاب)

اسکوتر این وسیله هوشمند بسیار حساس و ظریف در عین حال مقاوم برای اکثر سنین ساخته شده است طوری که افراد در هر سن و سالی که باشند از ۲۰ساله تا ۴۰ساله میتوانند در مدت زمان کوتاهی از این دستگاه استفاده کنند بدون اینکه نیازی به یادگیری و آموزش خاصی باشند.

این دستگاه بدون فرمان بوده وموتور محور است و توسط سنسورها و موتور حساسی که داخل آن تعبیه شده است کنترل و هدایت میشود که برای استفاده از آن برای بار اول کافی ست از شخص دیگری آن هم فقط برای برای ایجاد تعادل خود کمک بگیرید و یا حتی در نبود شخص دیگری میتوانید از تکیه گاهی مطمعن مانند دیوار یا هر وسیله محکم و قابل اطمینان دیگری استفاده کنید.

برای شروع کار با اسکوتر به آرامی پای راست خود را روی دستگاه قرار دهید .وجود چراغ های قرار داده شده روی دستگاه این امکان را به شما میدهد که متوجه شوید که آیا به درستی پایتان را روی دستگاه قرار داده اید یا خیر. وقتی چراغ رنگ سبز به خود بگیر نشان از آن دارد که شما کار را درست انجام داده اید در غیر این صورت با قرمز شدن چراغ میتوانید سریعا پای خود را از دستگاه پایین بیاورید و مجدد برای سوار شدن روی دستگاه اقدام کنید.

اسکوتر در طرح ها و مدل های مختلف برای کاربردهایی متفاوت طراحی شده است که شما هنگام خرید باید به آنها توجه کنید . با این دستگاه ها معمولا اغلب سرعتی معادل ۲۰ کیلومتر را میتوان تجربه کرد که هیجان خاص و وصف ناشدنی را به کاربر دستگاه میدهد.

اسکوتر بنا به مدلی که دارند میتوانند از ۳۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم وزن را نیز بر روی خود تحمل کنند بدون اینکه شخص استفاده کننده تعادلش بهم بخورد و به آن آسیبی وارد شود و در حمل وسایل سنگین در فروشگاه ها و اماکن دیگر میتواند کاربرد خوبی داشته باشد.

حرکت با اسکوتر همان طور که گفته شد بدون دخالت فرمانی برای هدایت است و توسط قدرت عضلانی پاهاهای شما بروی سنسورهای هوشمند دستگاه انجام میشود .

به طور مثال اگر میخواهید به سمت چپ ویا راست حرکت کنید باید پای خود را کمی محکم تر بر روی پدال های تعبیه شده روی دستگاه قرار دهید وخواهید دید که با کوچکترین اشاره ای از جانب شما دستگاه عکس العمل نشان داده و حرکت می کند.

منبع: هایپرجیم

***************************************************************************************************

اگر با توجه به مطالب بالا به این نتیجه رسیدین که اسکوتر بخرید یا اجاره کنید، قبل از هرجا، سری به سایت اجاره یاب بزنین. این سایت با ایجاد امکان درج آگهی اجاره اسکوتر، و مقایسه اون ها یه فرصت عالی برای تهیه اسکوتر با قیمت مناسب فراهم کرده. امیدواریم از این طریق، به اسکوتری که مدنظرتونه دست پیدا کنید.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید.

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *