3

انتخاب مناسب ترین ظروف برای مجالس و کنفرانس‌ها

مبحث ارائه خدمات و عرضه محصولات توسط شرکت‌های خدماتی تا حد بسیار بالائی به نوع دید، نیاز و سلیقه مخاطب ارتباط دارد. در این راستا بهتر آن است که فرد و یا سازمان طالب این خدمات و محصولات قبل از شروع فرایند، نسبت به آنچه که انتظار دارند برآورده شود دیدی کلی و جامع بدست آورند. در مقالات پیشین در ارتباط با روند کلی تهیه و اجاره ظروف توضیح داده شد. این مقاله به صورت مستقیم و مشخص به مبحث انتخاب به جا و کلیدی این ظروف در مجالس و یا کنفرانس‌ها می‌پردازد.

به صورت کلی می‌توان چنین قلمداد کرد که این روزها تقاضای مخاطبین از سرویس‌ها و ظروف کرایه به دو گونه است.

مبحث اول مربوط به نهاد‌های دولتی و یا شرکت‌های خصوصی، همایش‌ها و کنفرانس‌ها و مراسمی از این دست می‌شود. در این گونه مراسمات سبک طراحی سالن و همچنین نحوه چیدمان میزها و نوع غذاهایی که در لیست منو موجود می‌باشد به صورتی حساب شده و اغلب کلیشه وار است. به گونه ای که می‌توان بدون صرف زمان و دقت بالایی اقدام به انتخاب ظروف کلیدی نمود. ظروفی که اغلب برای برآورده کردن نیاز میهمانانی که در مراسم حضور خواهند یافت تدارک دیده شده است. ظروف استفاده شده دراین دست از مراسمات به دور از تکلفات و تعارفات معمول انتخاب می‌شوند و تنها جنبه کاربردی خواهند داشت و درصد نمایشی بودن آنها بسیار پائین است. در این مراسمات از ظروف حاشیه‌ای که به زیباسازی فضا و بالابردن حالت تجمل گرائی و شکیل بودن  میز کمک می‌کنند استفاده نخواهد شد. و بسته به غذاهایی که ارگان و یا شرکت برگزار کننده مراسم، کنفرانس و یا همایش برای پذیرایی از مدوعین در نظر گرفته اند می‌توان با دیدی کلی پکیج ظروف را به ایشان ارائه داد.

قبل از هر کاری می‌بایست در نظر داشت که پذیرایی از میهمانان و شرکت کنندگان به صورت سلف سرویس اتفاق می‌افتد یا اینکه از حاضرین به صورت خصوصی سر میزهای مشخص پذیرایی صورت خواهد گرفت،  ظروف پیشنهادی در این دست از مراسمات اغلب به صورت ساده در رنگ‌های روشن انتخاب می‌شوند که بتوانند به خوبی با فضای رسمی و به دور از تجمل مراسم هماهنگ شوند. این ظروف به صورت کلی شامل دیس در سایزهای کوچک و بزرگ، وارمر، بشقاب و میوه خوری، لیوان، ست فنجان، ست قاشق و چنگال و پارچ‌های آب و یا شربت خوری می‌شوند.اجاره ظرف و ظروف

پس از مبحث مراسمات رسمی، نوبت به مراسمات غیر رسمی و اجتماعی می‌رسد، که باید گفت این روزها عمده مشتریان و مخاطبین شرکت‌های خدماتی ارائه دهنده ظروف اجاره را نیز تشکیل می‌دهند. به همین منظور موسسه‌های فعال در حوزه اجاره ظروف  مجالس و به طور کلی ظروف اجاره‌ای سعی خود را بر این مهم گذارده‌اند که مخاطبین این حوزه را تا حد امکان راضی نگه داشته و با افزایش اعتماد نسبت به برند خود در مخاطبین سهم از بازار بیشتری را در این حیطه از آن خود کنند. در این بین مشاوره‌های حرفه ای از جانب این موسسات صورت می‌گیرد، که به صورتی جزئی و ریز بینانه تک تک نیازهای مخاطب را مشخص می‌کنند.

در کل می‌توان چنین گفت که مبحث انتخاب ظروف و کرایه ظروف در مراسمات مناسبتی شامل جشن‌ها و مراسمات عقد و ازدواج و دیگر مراسمات می‌شوند جزو پیچیده‌ترین و کلیدی‌ترین فصل‌ها در برگزاری مراسم خواهند بود. از آنجایی که اغلب پذیرایی‌ها در این دست مراسم به صورت سلف سرویس صورت می‌گیرد، حوزه پذیرایی به دو حیطه ی مجزا تقسیم بندی می‌شود، حوزه اول به میز کلی سلف مربوط می‌شود و در حوزه دوم به صورت جزئی به بخش میز‌های خصوصی پرداخته خواهد شد. آنچه که ضرورت دارد در مبحث ظروف کرایه به آن پرداخته شود، دقت به بازبینی و انتخاب وسایل کلیدی و اصلی و وسایل  حاشیه است. وسایل کلیدی در این جریان به ظروفی اطلاق می‌شوند که موجبات آسایش میهمانان را فراهم می‌آورند و مورد استفاده حقیقی خواهند داشت، ظروف حاشیه نیز به مواردی مرتبط می‌شود که تنها برای حفظ پرستیژ و مبحث زیباسازی فضا از آنها بهره گرفته خواهد شد.

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *