crestron-booth

بازار اجاره ی ویدئو وال های LED

نمایشگر شهری LED را می‌توان یکی از جریان‌های اصلی در صنعت تلویزیون دانست که در بخش‌های عمومی، بخش‌های نظامی، حمل‌ و نقل، دولتی و مراکز حوادث غیر مترقبه مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای شرکت‌هایی که ویدئو وال‌ها را اجاره می‌دهند، کیفیت و قیمت ویدئو وال های‌ LED دو فاکتور بسیار مهم می‌باشد.

در گذشته، رقابت از نظر قیمت را می‌توان مهم‌ترین فاکتور در بین شرکت‌های اجاره تلویزیون شهری در نظر گرفت، ولی امروزه مسئله‌ی کیفیت نمایش بیشتر مطرح می‌باشد به طوری که صفحات نمایش اجاره‌ای LED که کیفیت بالایی دارند نسبت به قیمت اجاره‌ی آنها بیشتر ترجیح

داده می شوند.

اگرچه بازار اجاره‌ی تلویزیون شهری LED شاهد یک بحران و جنگ قیمت‌گذاری روبرو می‌باشند، ولی این بازار هنوز هم به رشد و ارتقای خود ادامه می‌دهد.صفحات نمایش LED بیرونی به عنوان نماینده ای از بازار اجاره ی تجهیزات نمایشی، به عامل محرکه ای برای رشد و ارتقای صفحات نمایش LED مبدل گردیده اند به طوری که تولید کنندگان نمایشگرهای شهری LED امروزه قصد توسعه ی هم بازار خود و توسعه ی محصولات خود را دارند.

در همین راستا این تولید کنندگان اقدام به قرار دادن مدرن ترین و پیشرفته ترین محصولات خود در معرض دید عموم میکنند ( از طریق ویدئو وال ها و استقرار محصولات خود در معرض عموم) تا کیفیت محصولات خود و رسیدن به مزیت رقابتی و برتری نسبت به سایر رقبا را به مخاطب القا نمایند. اگرچه آینده ی بازار اجاره تلویزیون شهری بر روی قیمت متمرکز خواهد شد ولی کیفیت محصول را نیز باید مد نظرقرار داد. در آینده، مشخصه های ویدئو وال های LED به سمت استاندارد سازی، ویدئو وال هایی با کیفیت بالا، آسانی نگهداری و غیره متمرکز خواهند شد.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *