prysm-video-wall-at-texas-tech

برای اجاره تلویزیون شهری به چه نکاتی توجه کنیم؟

مهم ترین نکاتی که قبل از اجاره تلویزیون شهری باید به آن توجه کنیم:

نکته ۱- اولین موردی که بایستی مورد توجه قرار گیرد این است که آیا تلویزیون قرار است در داخل ساختمان ( سالن کنفرانس یا پاساژ ) یا بیرون ساختمان ( میدان شهر یا بزرگراه ) نصب شود؟ اگر تلویزیون در بیرون ساختمان ( محیط باز ) و رو به آفتاب نصب خواهد شد ، بایستی شدت نور ( نوردهی ) نمایشگر تلویزیون زیاد باشد اگر نه در سایه نصب می شود از تلویزیونی با شدت نور پایین هم می توان استفاده کرد. ( در تلویزیون هایی با کیفیت نمایشگر یکسان از نظر شدت نور مدل ۱R1G1B dip بیشترین ، مدل ۳in1 dip متوسط و مدل SMD کمترین شدت نور را دارد ).
نکته ۲- بینندگان تلویزیون از چه فاصله ای تلویزیون را مشاهده می کنند ، از ۵ متری ۷۰ متری یا ۳۰۰ متری هر چقدر بیننده دور تر باشد باید تلویزیون بزرگتری بخرید. ( ما برای این کار از فرمول ساده ای استفاده می کنیم ، فاصله ببیننده تا تلویزیون را تقسیم بر ۱۰ می کنید مساحت نمایشگر تلویزیون به دست میاد به طور مثال اگر بیننده تلویزیون در فاصله ۱۲۰ متری هست ۱۲۰ تقسیم بر ۱۰ می شود ۱۲ پس نمایشگر تلویزیون بایستی ۱۲ متر مربع باشد یا به بیان دقیق تر از تلویزیونی به طول ۴ و عرض ۳ استفاده کنید ) نکته دیگر در مورد بیننده تلویزیون این است که هر چقدر بیننده به تلویزیون نزدیکتر باشد بایستی رزولوشن تلویزیون بالاتر باشد. اگر رزولوشن پایین انتخاب کنید بیننده نمایشگر تلویزیون را شطرنجی ( یا همون دون دون ) می بیند و تصویر کیفیت خوبی نخواهد داشت.

اجاره تلویزیون شهزی -- اجاره یابنکته ۳- آپشن هایی که می خواهید تلویزیون داشته باشد را تعیین کنید. مثلا تلویزیون شهری کانالهای تلویزیونی را پخش کند یا نه؟ حتی اگر تلویزیون در جایی نصب شده که صدا سیما سیگنال ندارد یا ضعیف است می توانیم از ماهواره کانال ها را دریافت کنیم و از طریق تلویزیون پخش کنیم . آیا می خواهید پخش زنده و مستقیم جشن ها و مراسم ها را داشته باشید؟ یا اینکه به چه طریقی می خواهید تصاویر و فیلم ها را به تلوزیون ارسال کنید تا پخش شوند؟ در ساده ترین حالت می توانید فیلم ها را روی فلش بریزید و به تلویزیون بزنید ، یا اینکه می توانید از راه دور مثلا از تهران به تلویزیونی که در نصف جهان اصفهان قرار گرفته فیلم را ارسال کنید تا پخش شود.
نکته۴ – مهمترین نکته است و اون هم نحوه ساخت و کیفیت قطعات تلویزیون ، به بیانی دیگر برند تلویزیون شهری می باشد. تلویزیونی که قرار است در محیطی که در معرض تابش آفتاب، گرما و سرمای شدید ، بارش برف و باران ، گردو خاک و آب و هوای شرجی نصب شود اگر قطعات با کیفیتی نداشته باشد به قول معروف پودر می شود :)) اگر نحوه ساخت تلویزیون اصولی نباشد با نفوذ گردوخاک و حرارت رفته رفته تصویر تلوزیون کدر می شود و دیگر شفافیت روزهای اول را نخواهد داشت و با بی کیفیت بودن نمایشگر تلویزیون بعد از مدتی LED های نمایشگر دچار سوختگی می شود و بخش هایی از نمایشگر تصویر نخواهد داشت. تلویزیون بی کیفیت هر روز دچار خرابی و در نهایت خاموش می شود همان تلویزیون هایی که امروزه در سطح شهر زیاد می بینید و تعجب می کنید که چرا هیچوقت روشن نمی باشند و به کابوس مستاجران خود تبدیل شده اند. حتما حتما در اجاره تلویزیون شهری با مطالعه و کارشناسی شده اقدام کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید.

خلاصه اینکه، اگه با توجه به این مسائل به این نتیجه رسیدین که تلویزیون شهری اجاره کنید یا بخرید، قبل از هرجا، سری به سایت اجاره یاب صفحه اجاره تلویزیون شهری بزنین. این سایت با ایجاد امکان درج آگهی اجاره تلویزیون شهری، و مقایسه اون ها یه فرصت عالی برای تهیه تلویزیون شهری با قیمت مناسب فراهم کرده. امیدواریم از این طریق، به تلویزیونی که مدنظرتونه دست پیدا کنین.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *