brave-artistic-home-gallery-10-looks-unusual-home

برگزاری نمایشگاه خانگی با اجاره تجهیزات نمایشگاهی

با ظاهر سخت و بسته‌ی خانه و فضای حداقلی که دارد، شاید برگزاری نمایشگاه خانگی به دلیل نبود تجهیزات نمایشگاهی کمی ترسناک به نظر برسد. در گلسگو، هنرمندان شهر راه متفاوتی را با اجاره تجهیزات نمایشگاهی انتخاب کردند. هر سال هنگام برگزاری فستیوال نقاشی در خانه، اتاق خواب و حال و اتاق نشیمن را به گالری‌های کوچک با اجاره ملزومات نمایشگاهی تبدیل می‌کنند و عموم مردم را برای بازدید به داخل خانه‌ی خود دعوت می‌کنند. این کار که در خانه‌ی خودتان گالری هنری راه بیاندازید بسیار آسان است، در این جا برای شما نحوه‌ی انجام این کار با اجاره تجهیزات نمایشگاهی توضیح داده می‌شود:

⇐ برای دریافت پیشنهادات خاص به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید.

چه چیزی را می‌خواهید به نمایش بگذارید؟

این مسئله می‌تواند موارد دیدنی شامل نقاشی‌های بچه‌ هنگام کار شما، نقاشی‌هایی که تا امروز کشیدید، عکس‌های مختلف و زیبا را به نمایش بگذارید. البته تنها اون چیزایی که می‌خواهید با اجاره ملزومات نمایشگاهی به نمایش بگذارید مهم نیست بلکه نحوه‌ی به نمایش گذاشتن آن‌ها نیز دارای اهمیت فراوانی است. نمایش عکس‌ها در جعبه‌های قدیمی شاید چندان جالب توجه نباشد اما اگر همان‌ها را روی دیوار‌های خانه به نمایش بگذارید بسیار جذاب‌تر می‌شود.

اگر خانه‌ی شما بسیار شلوغ است، بهتر است که دوباره لوازم را سازماندهی کنید و از برگزاری نمایشگاه با اجاره ملزومات نمایشگاهی به سبک قدیمی که از هر سانت خالی برای نمایش چیزی استفاده می‌شود پرهیز کنید.

البته می‌توانید بخش‌هایی از خانه را با اجاره تجهیزات نمایشگاهی و تئاتر شبیه صحنه‌ی تئیاتر کنید و محیط را برای مهمانان خود جذاب کنید. در یکی از نمایشگاه‌های اروپایی دو هنرمند، اجاره ملزومات نمایشگاهی نمایی از صحنه‌ی آکوارد را ایجاد کردند که برای بازدید کنندگان هر بخشی از اتاق، چیزی عجیب قرار داشت.

فضای خود را انتخاب کنید

اگر می‌خواهید به بهترین شکل با اجاره تجهیزات نمایشگاهی گالری خود را درست کنید. همه‌ی اسباب خود را حذف کنید و با اجاره ملزومات نمایشگاهی محیط را پر کنید، دیوارها را سفید کنید و به کف اتاق رنگ خنثی مانند رنگ توسی بزنید. یادتان باشد که کارایی و معماری محیطی که در آن گالری می‌زنید خانه است نه نمایشگاه‌های معمولی، در نتیجه باید از موقعیت‌های یک خانه مثل راه پله‌های غیر معمول، طاقچه‌ها برای قرار دادن نقاشی‌ها و آثار هنری استفاده کنید با اجاره تجهیزات نمایشگاهی می‌توانید برای بوم‌های خود پایه، تهیه کنید و یا حتی از بخش‌هایی از خانه به عنوان بوم نقاشی استفاده کنید. یکی از هنرمندان اروپا نمایشگاهی راه انداخت که تمام نقاشی‌های آن را روی دیوار کشیده بود.

چه کسانی را دعوت می‌کنید؟

برای هنرمندان نوپا که تلاش می‌کنند هنر خود را گسترش دهند و به دیگران خود را بشناساند، برگزاری نمایشگاه با اجاره تجهیزات نمایشگاهی در خانه، میانبری از میان سختی‌ها است که در پیش رو دارند و می‌توانند کارهای خود را ارائه دهند. دوستان، آشنایان و عموم مردم را به نمایشگاه خود دعوت کنید. اگر برای نمایش عمومی آثار خود هنوز آمادگی لازم را ندارید می‌توانید برای اولین بار که با اجاره ملزومات نمایشگاهی، نمایشگاه خانگی راه انداختید و تجهیزات نمایشگاهی خود را برپا کردید، تنها دوستان و آشنایان خود را دعوت کنید که هم تجربه‌ای برایتان باشد و اعتماد به نفستان افزایش یابد.

تبلیغ نمایشگاه

وقتی میزبان نمایشگاهی هستید که در آن با اجاره ملزومات نمایشگاهی راه اندازی شده است، باید باعث رفع خستگی و شادی دیگران شود. به همان اندازه که به نمایش هنر خود می‌پردازید، باید متعهد باشید که ساعات خوشی را به همراه نوشیدنی رایگان برای دیگران به ارمغان می‌آورید. توجه عموم را با استفاده از پوستر و بروشور در مغازه‌ها، کافه‌ها و گالری‌های هنری به نمایشگاه خانگی خود جلب کنید و مردم را مطلع کنید. علاوه بر این‌ها در وب سایت و شبکه‌های اجتماعی خود درباره‌ی نمایشگاه خانگی خود بنویسید.

درباره‌ی تدارکات نمایشگاه خانگی فکر کنید

برگزاری نمایشگاه خانگی همانند برگزاری مهمانی نیاز به تدارکات خاصی دارد. لوازم با ارزشی را جمع کنید تا آسیب نبینند و جای آن‌ها را با اجاره ملزومات نمایشگاهی پر کنید. اتاق‌های اضافی را قفل کنید به غیر از دستشویی!!! یادتان باشد که لوازم یک بار مصرف نظیر لیوان و دستمال و… به همراه مواد غذایی تازه تهیه کنید. در نمایشگاه خانگی خود که در آن با اجاره تجهیزات نمایشگاهی پر شده است. باید مواظب باشید که چیزی آسیب نبیند و یا دزدیده نشود. که این مواظبت کردن می‌تواند بسیار خسته کنند باشد. بهتر است در این زمینه از افرادی کمک بگیرید.

برگزاری نمایشگاه خانگی با اجاره تجهیزات نمایشگاهی و باز بودن درب خانه به روی عموم مردم شهر، نگرانی و مسئولیت بیشتری روی دوش هر کسی می‌گذارد. ولی با کمک گرفتن از دیگران می‌توان میزان این نگرانی را کم کرد.

 

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *