office-chairs-1-1024x767

به کارگیری تجهیزات ارگونومیک و تأثیر آن بر برند کارفرمایی

آیا می‌دانستید که یک سوم روز هر کارمندی در اداره پشت میز و صندلی سپری می‌شود؟ ممکن است این مدت را مشغول تایپ، پرونده نویسی، یا پاسخگویی به تلفن باشند در هر صورت بسیار مهم است که کارمندان شما این زمان را در محیطی امن و راحت سپری کنند. اجاره میز و صندلی که کارمند مجبور است روی آن خم شود ممکن است در لحظه مشکلی را نشان ندهد اما در دراز مدت مثلا پانزده سال، برای سلامت کارمندان مشکل ساز خواهد شد. اگر کارمندان هنگام انجام کار دچار درد و مشکل هستند، بهتر است که با تهیه و اجاره صندلی ارگونومیک و مناسب با آن، راحتی آن‌ها را بهبود بخشید تا بازدهی آن‌ها نیز بالا رود. در دنیای امروزه که تمام سازمان‌ها به دنبال جذب منابع انسانی ارزشمند هستند، یکی از عواملی که می‌تواند برند کارفرمایی شمارا برای نیروهای ارزشمند تقویت می‌نماید و موجب حضور آنها در سازمان شما می‌باشد، موضوع توجه شما به شرایط کارمندان است و شما می‌توانید با تهیه و اجاره میز و صندلی  مناسب و ارگونومیکی، این شرایط را برای کارمندانتان فراهم نمایید.

تاثیر کرایه صندلی ارگونومیک در محیط کاری

مالکان تجارت و مدیران در تلاش هستند تا راه‌هایی را برای افزایش بازدهی و روحیه کارمندان پیدا کنند و در عین حال میزان مشکلاتی که برای سلامتی کارمندان در اثر تهیه و اجاره صندلی نامناسب به وجود می‌آید را کاهش دهند. اجاره میز و صندلی ارگونومیک و مناسب تمام موارد ذکر شده را تحقق می‌بخشد که شیوه‌ای کارآمد و تاثیرگذار است. به این دلیل که زمانی که کارمندان این موضوع را درک کنند که سلامت آنها برای مدیران ارشد سازمان اهمیت دارد طبیعتاً آنها با اشتیاق شغلی بیشتری برای سازمان فعالیت خواهد کرد.

بزرگترین مزیت کرایه صندلی ارگونومیک به همراه میز متناسب، اثر مثبت آن روی سلامتی و تندرستی کارمندان شرکت است. اجاره میز و صندلی ارگونومیک که ویژگی‌های مناسب برای هر بدنی را دارد، در طول زمان، باعث افزایش بازدهی و سلامتی کارمندان می‌شود و از فشار وارده بر ستون فقرات و مفاصل افراد جلوگیری می‌کند و راحتی را برای آنان به ارمغان می‌آورد. موارد مانند اجاره صندلی ارگونومیک مناسب برای ستون فقرات، اجاره میز ارگونومیک و مانیتور قابل تنظیم و همچنین کیبورد ارگونومیک به کارمندان کمک می‌کند تا از دردهای پشت میز نشینی خلاص شوند و کار خود را بدون هیچ گونه درد و رنجی انجام دهند.

افزایش بازدهی با استفاده از لوازم ارگونومیک

بهبود در تولید و بازدهی کارمندان دو اثر مثبتی است که می‌توان به عنوان آثار تهیه و یا کرایه صندلی و دیگر تجهیزات ارگونومیک است. چراکه اجاره‌ی میز و صندلی ارگونومیک به کارمندان این اجازه را می‌دهد تا با آسودگی خیال حجم کارهای روزانه‌ی خود را مدیریت و سازمان دهی کنند. گرچه اگر کارمندان بیش از حد پشت میز و صندلی باشند دردهای پشت بدن در مدت زمان کمی باز خواهد گشت. هزینه‌هایی که سازمان برای سلامتی و دور بودن کارمندان می‌پردازد به مراتب بیشتر از هزینه‌‌ای است که برای تهیه میز و صندلی ارگونومیک می‌پردازند.

پویایی بیشتر محیط

در دنیای تجارت به روز نگه‌داری ظاهر شرکت اهمیت بسیار زیادی دارد. به روز رسانی لوازم و اثاثیه قدیمی شرکت به تجهیزات نو و جدید مدرن، در قالب ارگونومیک نشان دهنده‌ی تازگی و ترقی و انطباق شرکت با پیشرفت در دنیا است. همچنین، سازمانی که در محیط کاری از تجهیزات ارگونومیک استفاده می‌کند، این حس را به هم به ارباب رجوع و هم به کارمندان داخلی القا می‌کند که این مجموعه یک مجموعه‌ای است مدرن و به روز که بر اساس معیارها و شاخص های جهانی بیزینس خود را مدیریت می‌نماید. این نوع از تفکر در اداره‌ی محیط کار، برای کارمندان دور اندیش و فعال، جذابیت دارد. کارمندان جدید در فضای استارت‌آپی علاقه‌ی کمتری به کار در پشت میز و صندلی قدیمی و ضربه دیده و سنگین دارند و ترجیح می‌دهند در محیطی کار کنند که به جسم آن‌ها آسیب نرسد و شما می‌توانید با کرایه صندلی ارگونومیک جدید و به روز برای ایجاد یک دکور فوق‌العاده در محیط کاری، باعث شوید که کارمندان جدید تمایل به کار در شرکت شما داشته باشند و در واقع به راحتی می‌توانید نیروی خوب و فعال را جذب کنید و استخدامی‌هایتان را افزایش دهید.

اجاره میز و صندلی ارگونومیک باعث می‌شود که شرکت شما مدرن‌تر و بهتر و جذاب‌تر به نظر برسد و همچنین باعث بهبود روند کاری و راندمان کارمندان می‌شود و استرس و اضطراب ناراحتی‌های آن‌ها را کاهش می‌دهد. از مزایای اجاره میز و صندلی ارگونومیک استفاده کنید و همین امروز زیبایی و تازگی را به شرکت خود بیاورید و راحتی کارمندان خود را تضمین کنید.

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *