13

تشک مواج به اندازه یک لامپ کم‌مصرف برق استفاده می کند!!

 بیمارانی که مجبورند برای مدت زمان طولانی در بستر درمان باقی بمانند و قادر به تغییر موقعیتشان در بستر نیستند در صورتی که تدابیر لازم برای‌شان در نظر گرفته نشود مبتلا به زخم بستر خواهند شد، به همین جهت پزشکان برای جلوگیری از ایجاد زخم بستر این بیماران چاره‌ای اندیشیده‌اند.

تشک مواج، وسیله‌ای برای جلوگیری از زخم بستر

تشک مواج از یک عدد موتورکمپرس هوا و یک عدد تشک بادشونده تشکیل شده که این تشک برای بیمارانی که بستری هستند و از تحرک کمی برخوردارند بسیار مفید است. تشک مواج به وسیله ۲ کانال مجزا فشار وزن بیمار روی بستر را در نقاط مختلف بدن جابه‌جا می‌کند و بدین وسیله از ثابت ماندن تمام فشار وزن بیمار در یک نقطه خاص جلوگیری می‌کند. تشک‌های طبی مواج براساس وزن بیمار دارای قیمت‌های متنوعی هستند به طوری که اگر وزن بیمار تا ۱۰۰ کیلوگرم باشد تشک طبی مواج ۱۳۰ هزار تومان و اگر وزن بیمار بیش از ۱۰۰ کیلوگرم باشد تشک طبی مواج بیش از ۴۵۰ هزار تومان قیمت دارد.

مدل تخم‌مرغی، پرمصرف‌ترین و ارزان‌ترین مدل تشک مواج

در حال حاضر تشک مواج در مدل‌های به اصطلاح تخم‌مرغی، سلولی و هوشمند سنسوری موجود است به طوری که مدل تخم‌مرغی برای بیمارانی تا وزن ۹۰ کیلوگرم و مدت بستری حداکثر یک‌سال مفید است که این نوع تشک از پرمصرف‌ترین و ارزان‌ترین مدل‌های تشک مواج محسوب می‌شود. شکل ظاهری این تشک مانند شانه‌های تخم‌مرغ و ابعاد آن به طول ۲۸۰، عرض ۹۰ و پهنای ۵/۶ سانتیمتر است.

اجاره تجهیزات پزشکی(اجاره یاب)

مدل‌های سلولی، مناسب برای بیمارانی تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم

مدل سلولی برای بیمارانی تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم و مدت بستری حداکثر ۴ سال کاربرد دارد. این تشک‌ها مانند لوله‌هایی کنار هم چیده شده و ابعاد این تشک‌ها به طول ۱۹۰، عرض ۸۵ و پهنای ۱۱ سانتیمتر است.

اجاره تجهیزات پزشکی(اجاره یاب)

تشک سنسوری، گران‌قیمت‌ترین نوع تشک مواج

بهترین مدل تشک‌های مواج، مدل هوشمند سنسوری است که از نظر شکل ظاهری مانند تشک‌های مواج لوله‌ای است که برای تمام بیماران با هر وزن و مدت زمان بستری کاربرد دارد، البته این تشک بسیار گران‌قیمت‌تر از مدل‌های دیگر تشک مواج است.

تشک‌های طبی

مصرف برق تشک مواج همانند یک لامپ کم‌مصرف

تشک‌های مواج باید روی تشک‌هایی چون خوشخواب که نه بسیار نرم و نه بسیار سفت هستند مورد استفاده قرار گیرند، زیرا تشک‌هایی که بسیار نرم هستند باعث از بین رفتن کارایی تشک‌های مواج و تشک‌هایی که بسیار سفت هستند باعث آسیب رسیدن به بیمار می‌شوند. موتورکمپرس دستگاه باید شبانه روز روشن باشد و هر ۲ شبانه روز یک ساعت به دستگاه استراحت داده شود، در ضمن مصرف برق این دستگاه‌ها مانند یک لامپ کم‌مصرف است پس نگران پول برق نباشید.

واردات تشک‌های مواج از چین

بیشتر تشک‌های طبی مواج تحت لیسانس آلمان و وارداتی از کشور چین هستند که به‌صورت جزئی و کلی در خیابان جمهوری، مرکز بورس فروش تجهیزات پزشکی فروخته می‌شوند.

واردات محصولات ساخت شرکت بیورر آلمان به کشور

در حال حاضر بیشتر شرکت‌های واردکننده تجهیزات پزشکی محصولات ساخت شرکت بیورر آلمان را وارد کشور می‌کنند که با تبلیغات گسترده و شناساندن این برند به مردم از فروش بسیارخوبی برخوردارند. تشک‌های برقی نوعی دیگر از تشک‌های طبی هستند که به طور معمول با ولتاژ ۱۲ ولت کار می‌کنند. این تشک‌ها برای برطرف کردن دردهای ناشی از آرتروز مفاصل، استخوان و آسیب‌های تاندون و ماهیچه مناسب است. همچنین این نوع تشک به دلیل وجود برق و گرما برای افراد میانسال که دارای بیماری روماتیسم هستند، بسیار مفید است.

منبع: روزنامه فرصت امروز

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید.

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *