108692_0e9f8

توزیع لباس های عروس اجاره ای رایگان در شهرستان های بویراحمد و دنا

در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف انجام می شود:

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از توزیع لباس عروس برای زوج های جوان با اجاره ای رایگان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح از یاسوج، زهرا باقریان اظهار داشت: در راستای فرهنگ عفاف و حجاب و کمک به اقتصاد خانواده های کم بضاعت تعدادی لباس عروس تهیه شده است. وی ادامه ادامه داد: در حال حاضر تعداد ۶ عدد لباس عروس در نواحی سردسیری بویراحمد و دنا در حوزه های مقاومت بسیج خواهران توزیع می شود.

وی با بیان اینکه استفاده از این لباس ها فقط مختص بسیجیان نیست، افزود: عموم و آحاد مردم که حتی عضو بسیج نیستند با لحاظ شرایط می توانند از این لباس ها استفاده کنند.

باقریان تصریح کرد: هزینه ای ناچیز در حد شست و شو و اتو از این ها اخذ می شود و هیچ هزینه ای بابت اجاره از متقاضیان در جهت استفاده از این لباس ها که قصد اصلی ترویج فرهنگ حجاب و عفاف است هیچ هزینه ای اخذ نخواهد شد.

مسئول بسیج جامعه زنان استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان هدف از این توزیع لباس ها را ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بیان کرد و گفت: کمک به افراد بی بضاعت ،کمک به اقتصاد خانواده ها و مقابله با فرهنگ برهنگی و تجمل گرایی تهیه شده است.

منبع: http://kb.basij.ir/?q=node/10448

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *