Choosing-Belt-for-Women-Tips-1

توصیه هایی برای انتخاب کمربند لباس مجلسی

اکثر شما کمربند ها را به صورت آماده روی مانتو یا لباس های مجلسی‌تان دیده اید. ولی اگر قرار بود به انتخاب خودتان این کمربند را برگزینید چه معیارهایی را ملاک قرار می دادید؟ شاید باورتان نشود ولی کمربند از مواردی است که به راحتی می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. در این مقاله همراه اجاره یاب باشید تا اصول انتخاب کمربند مجلسی را باهم مرور کنیم.

کمربندهای عریض
کمربندهای عریض تمام بدن شما را برجسته تر می کنند مخصوصا کمر و شکمتان را. از آنجایی که شکم و کمر شما را برجسته می کند گاهی قادر است شما را لاغر تر و اندامی تر از آنچه هستید نشان دهد (خانم های چاق). پس پیشنهاد ما به خانم های چاق استفاده از کمربندهای عریض است. خانم های لاغر هم اگر استفاده کنند مشکلی برایشان پیش نمی آید.

محل دقیق قرار گرفتن کمربند دقیقا روی خط کمر شماست. پس خانم هایی که کمربند را زیر شکمشان قرار می دهند اشتباه می کنند.

کمربند مجلسی(اجاره یاب)

کمربندهای نازک
این مدل کمربندها بیشتر جنبه ی مد و تزیینی دارند. علاوه بر آن به شما حس راحتی بیشتر و لاغری بیشتری می دهند! معمولا از فاصله ی دور دیده نمی شوند و کسی که از آنها استفاده می کند در این زمینه تلاشش تا حدودی تلف می شود. در کل کاربرد این کمربندها لاغر نشان دادن شما و مد روز کردن شما است.

نکته مهم
حتما قبل از خرید کمربند سایز کمر خودتان را دقیق اندازه بگیرید و حین خرید آن را چندین بار جلوی آینه تست کنید. زیرا کمربند به راحتی به بدن شما قوس می دهد و اگر اندازه ی کمرتان نباشد می تواند مشکل ساز شود.

منبع: چی بپوشم

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *