IMG_8255 (2)_resize41

رنگ در کرایه لوازم مجالس چه نقشی دارد؟

یکی از نکاتی که می‌بایست در کرایه ظروف برای مهمانی‌های خود مورد توجه قرار دهید رنگ ظروف است. مسلماً از تاثیر شگرف ظروف رنگی در افزایش اشتهای افراد مطلع هستید. همانطور که غذاهای رنگی منجر به تحریک اشتهای افراد می‌شوند کرایه ظروف رنگی نیز در افزایش اشتهای مهیمانان شما بی‌تاثیر نخواهد بود.

از همین رو بهتر است از اجاره ظروف مجالس سفید و بدون طرح جدا اجتناب بورزید. کرایه ظروف سفید و بدون طرح معمولاً انتخاب مناسبی نخواهد بود. این ظروف علیرغم سادگی و دسترسی راحت اشتها برانگیز نیستند.

اجاره ظروف مجالس رنگی و طرح دار در عین شیک بودن اشتها برانگیز، چشم نواز و جذاب هستند. رنگ‌های گرم معمولاً در تحریک اشتهای افراد نقش بسزایی دارند پس در کرایه ظروف سعی کنید از ظروف دارای رنگ گرم استفاده کنید.

اجاره ظروف مجالس قرمز، نارنجی و زرد و یا ظروفی با این طیف رنگی که در دسته رنگ‌های گرم جای می‌گیرند بسیار چشم نواز و اشتها برانگیز است و منجر به لذت بردن بیشتر مهمانان شما از مهمانی‌ها و مجالس می‌شود. هنگام اجاره ظروف مجالس آبی رنگ این نکته را به خاطر داشته باشید که معمولاً این رنگ منجر به کاهش اشتهای افراد می‌شود و معمولاً به افرادی که قصد کاهش وزن دارند توصیه می‌شود از این رنگ در ظروف خود استفاده کنند. اجاره ظروف مجالس سبز رنگ نیز گزینه مناسبی نخواهد بود چرا که سبز نیز جزو رنگهای سرد محسوب می‌شود.

پس از کرایه ظروف مناسب و اجاره ظروف مجالس دارای رنگهای اشتها آورد قطعاً باید به کرایه میز و صندلی بیاندیشید. پیشتر در خصوص نحوه انتخاب میز و صندلی مناسب و کرایه آنها صحبت کرده‌ایم اکنون می‌خواهیم در خصوص هزینه کرایه صندلی صحبت کنیم.

اجاره صندلی(اجاره یاب)

پس از تصمیم‌گیری در خصوص محل برگزاری مهمانی نوبت به انتخاب میز و صندلی مناسب می‌رسد. برای این منظور ابتدا باید تعداد میهمانان خود را تعیین کرده و متناسب با تعداد آنها و فضایی که در اختیار دارید میز و صندلی سفارش دهید.

کرایه میز و صندلی مستلزم آگاهی از انواع میز و صندلی مناسب فضای مورد نظر مهمانی شما است. همانطور که می‌دانید صندلی های گوناگونی برای مجالس مورد استفاده قرار می‌گیرند که از معمولاً کیفیت، جنس و مدل‌های مختلف برخوردارند. صندلی مبله، صندلی شیواری و صندلی‌های تاشو از متداول‌ترین مدل‌های صندلی مورد استفاده در مجالس محسوب می‌شوند.

هزینه کرایه صندلی بسته به نوع صندلی‌هایی که سفارش می‌دهید و تعداد آن متفاوت است. از این بین هزینه کرایه صندلی تاشو معمولاً کمتر بوده و گزینه‌ای اقتصادی و به صرفه محسوب می‌شود. هزینه کرایه صندلی‌های مورد نیاز خود را برحسب بودجه خود برآورد کنید تا دچار کمبودی نشوید. هزینه کرایه صندلی معمولاً متفاوت است به عنوان مثال هزینه کرایه صندلی مبله نسبت به صندلی تاشو و شیواری بیشتر است. به علاوه هزینه کرایه صندلی در شرق تهران نسبت به غرب نیز متفاوت است.

پیش از برگزاری مهمانی خود به دقت در مورد تعداد مهمانان و نوع صندلی‌هایی که قصد سفارش آن را دارید بیاندیشید. بی‌شک یکی از شروط آسایش میهمانان محل نشستن آنها خواهد بود در انتخاب نوع صندلی دقت کنید. به یاد داشته باشید که میهمانتان ساعت‌های متمادی مجبور به نشستن روی صندلی‌های انتخابی شما هستند پس صندلی راحت‌تری را انتخاب کنید که مهمانان آزرده نشوند. به علاوه کرایه میز مناسب نیز حائز اهمیت بوده و نباید مورد بی توجهی قرار گیرد. پس از انتخاب میز و صندلی مناسب نوبت به چینش درست و اصولی آنها می‌رسد. بنابراین گام بعد انتخاب چیدمان مناسب میز و صندلی در فضای مورد نظر برای برگزاری مراسم می‌باشد.

در نهایت همانطور که قبلاً اشاره کردیم دو نکته در برگزاری هر چه بهتر مهمانی و مجالس حائز اهمیت است. نکته اول رنگ ظروف در کرایه ظروف و اجاره ظروف مجالس بوده که به لحاظ روانشناسی از اهمیت بالایی برخوردار است و نکته دوم کرایه میز و صندلی مناسب است. در مورد گرینه دوم تصمیم گیری در خصوص هزینه کرایه صندلی و تأمین این هزینه نیز قابل توجه است.

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *