25

رونق اجاره لباس و زیورآلات در یونان

یونان همچنان در میان بحران قرار دارد و اقتصادش در رکودی عمیق به خواب رفته است. با این وجود گوشه کوچکی از اقتصاد این کشور درحال شکوفایی است و کالاهای لوکس در این کشور بسیار محبوب شده‌اند. به‌نظر می‌رسد این بار کسب وکاری که به یونان و مردمش کمک می‌کند با وجود بحران اقتصادی، هنوز هم شیک به‌نظر بیایند درحال شکوفایی است.

به‌عنوان مثال فروشگاهی به نام «استاربگز» در این کشورکیف‌های برند طراحان مشهور مد را اجاره می‌دهد و راه‌حلی قابل قبول به زنانی ارایه می‌کند که با وجود فقر بتوانند ظاهری ثروتمند داشته باشند.

«اولیانااسپیریوپولوس» صاحب «استاربگز» می‌گوید: اغلب زنانی که از شرکت‌هایی مانند ما لباس، کیف، کفش و لوازم دیگر اجاره می‌کنند، تمایل دارند متشخص به‌نظر بیایند و مورد توجه باشند. آنها می‌خواهند ظاهر خیلی خوبی داشته باشند و البته از لحاظ اقتصادی از پس هزینه‌های آن بربیایند.

بله هزینه‌های ظاهر خوب در این کشور بسیار مهم است، آن هم در شرایطی که یونان از لحاظ اقتصادی در جاده ناکجاآباد قدم گذاشته و آینده آن مشخص نیست. استاربگز کیف‌های طراحانی مانند «شانل»، «لویی ویتون» و «گوچی» را به بهای ٦٠ دلار کرایه می‌دهد. این درحالی است که فرد برای خرید هرکدام از این کیف‌ها باید ١٨٠٠ دلار هزینه کند، بنابراین اجاره آنها معقولانه‌تر است. «جان اسپیلیوتاکیس» مدیرارشد استاربگز نیز می‌گوید: مردم برای مراسمی مانند عروسی و غسل تعمید کیف اجاره می‌کنند، زیرا در این مراسم باید ظاهری آراسته داشته باشند.

اما آیا افرادی که کیف‌ها را اجاره می‌کنند، وانمود می‌کنند، صاحب آن هستند؟ اسپیلیوتاکیس می‌گوید: بعضی به دوستانشان می‌گویند که کیف اجاره کرده‌اند، برخی هم این کار را نمی‌کنند اما طبعا هیچ‌کس نمی‌پرسد کیفی که دست شماست اجاره‌ای است یا خیر!

منبع: روزنامه شهروند

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *