صث

سریع ترین اسکوتر دنیا

اخیرا سریع ترین اسکوتر دنیا وارد بازار شده است. این دستگاه محصول شرکت Gogoro است و سرعتی معادل ۵۰ کیلومتر در ۳٫۷ ثانیه دارد. در ادامه به مشخصات این اسکوتر هوشمند می پردازیم با اجاره یاب همراه باشید.

شرکت Gogoro سال گذشته اولین اسکوترش را معرفی کرد. محصولی که تنها ۱۴ هزار عدد از آن در دنیا وجود داشت و همه در بازار کشور تایوان به فروش رفت. اخیرا این شرکت مدل جدیدی از اسکوتر هایش را روانه بازار کرده است. این اسکوتر از یک باتری ۷٫۲ کیلو وات ساعتی استفاده می کند و سرعت آن در ۳٫۷ ثانیه از ۰ به ۵۰ کیلومتر بر ساعت می ‌رسد. مدل قبلی یک باتری ۶٫۴ کیلو وات ساعتی داشت و سرعت آن در ۴٫۲ ثانیه از ۰ به ۵۰ کیلومتر می‌ رسید.

البته کار خوبی که سازندگان این اسکوتر برای حفظ موارد امنیتی کرده‌اند باعث می شود حداکثر سرعت این دستگاه بیشتر از ۹۵ کیلومتر بر ساعت نشود.

اسکوتر جدید با نام Gogoro S با قیمت ۳۸۹۰ دلار روانه بازار می شود. البته اگر به دنبال محصول پر سرعتی هستید، بهتر است مدل Gogoro Plus را با قیمت ۳۴۱۰ دلار خریداری کنید. همچنین مدل دیگری از این اسکوتر با نام Gogoro Lite هم ساخته شده که ۲۷۸۰ دلار قیمت دارد.

تمام این سه مدل عملکردی مشابه دارند و تفاوت اصلی آن ‌ها در رنگ و بعضی ویژگی ‌های خودکار است.

این اسکوتر ها جزء موتور سیکلت ‌های الکتریکی هستند و یکی از راه‌ حل ‌های دولت برای تغییر سیستم حمل و نقل کشور تایوان است. البته برای اینکه افراد بیشتری قدرت خرید این محصول را داشته باشند فروش قسطی هم برای اسکوتر های Gogoro در نظر گرفته شده است.

منبع: کلیک

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید.

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *