hitachi

شناخت قبل از اجاره ویدئو پروژکتور هیتاچی

کرایه یا اجاره ویدئو پروژکتور یکی از دغدغه‌هایی است که برای افرادی که می‌خواهند به برگزاری همایش، سمینار یا یک جلسه‌ی تدریس بپردازند از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا از این طریق روند ارایه‌ی مطالب سریع‌تر شده و همچنین امکانات بیشتری در اختیار افراد قرار می‌گیرد. ویدیو پروژکتوری که در زیر معرفی شده، یک دستگاه مناسب جهت اجاره جهت برگزاری مراسم‌های مختلف است.

اجاره ویدئو پروژکتور CP-X615 که ۳ عدد LCD دارد می‌تواند به صورت ریموت کنترل و از طریق اتصال شبکه LAN به وسایل دیگر متصل شود. عملکرد شبکه معمولا به‌صورتی است که می‌توان چندین ویدئوپروژکتوری را در چندین اتاق به‌طور همزمان کنترل کرد. همچنین بررسی عملکرد طول عمر لامپ نیز از دیگر ویژگی‌های این ویدئوپروژکتور است. علاوه بر این CP-X615 با استفاده از تکنولوژی e-Shot موجب انتقال عکس از کامپویتر به هر ویدئوپروژکتوری در شبکه می‌شود. هنگامیکه از این تکنولوژی استفاده می‌شود، یک عکس در تمام پروژکتورها حتی آن‌هایی که در حالا حاضر مورد استفاده قرار نمی‌گیرند نمایش داده می‌شود. این ویژگی برای مکان‌هایی مانند مدرسه، خوابگاه یا محیط‌هایی که بسیار بزرگ هستند و چندین ویدئو پروژکتور را شامل می‌شوند، مناسب است.

اجاره ویدیو پرجکشن

CP-X615 می‌تواند روشنایی در حد ۴۰۰۰ ANSI و کنتراست ۱۰۰۰ برابر را ایجاد کند. این وسیله می‌تواند تصاویری با بزرگنمایی ۱٫۲X نمایش دهد. لنز نمایشگر این ویدئو پروژکتور با یک سری لنزهای دیگر تجهیز می‌شود که می‌توانند به‌عنوان پشتیبان برای حداکثر ۴ لنز اپتیکال با توجه به اندازه‌ی محیط یا اتاق به‌کار گرفته شوند.

از طریق CP-X615 می‌توان میزان حرکت عمودی و افقی لنز را نیز تعیین کرد. علاوه بر اینکه استفاده از این وسیله مقرون به‌صرفه است، بالای این دستگاه یک عدد لامپ قرار دارد که در مواقع ضروری می‌توان از آن استفاده کرد و البته تعویض آن نیز بسیار آسان است. البته باید اشاره کرد که فیلتر هوا که در کناره‌های این دستگاه قرار دارد، موجب افزایش طول عمر آن می‌شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های CP-X615 می‌توان به تنظیم قابلیتی به نام Mytext اشاره کرد که از طریق آن می‌توان متن صفحه‌ی اول (یا صفحه‌ی لود شدن) را تغییر داد و متن دلخواه را جایگزین کرد. همچنین ورودی HDMI این دستگاه، انتقال صدا و تصویر با حجم بالا را ممکن می‌سازد. دیگر ورودی‌ها شامل پورت RGB، BNC، کامپوننت، S-video، اتصال کامپوزیت است. پورت USB قرارگرفته روی CP-X615 اتصال ماوس را ممکن می‌سازد. یکی دیگر از امکانات این دستگاه، ویژگی ضد سرقت آن است. ردیاب قرارگرفته داخل این دستگاه، حرکت آن را تشخیص می‌دهد. ویدئو پروژکتور CP-X615، ۴ عدد اسپیکر ۴ واتی را شامل می‌شود که با استفاده از آن‌ها دیگر به هیچ‌گونه اسپیکر اضافی نیاز نخواهید داشت.

در نهایت می‌توان گفت، با توجه به امکاناتی که برای این دستگاه فراهم شده،اجاره ویدئو پروژکتور هیتاچی CP-X615 می‌تواند برای محیط‌های مختلفی نظیر مدرسه، خوابگاه یا مکان‌هایی که به ارائه‌ی همزمان یک مطلب نیاز است، اجاره کرد. همچنین کیفیت پخش تصویر و صدای این دستگاه به‌گونه‌ای است که می‌تواند برای بسیاری از افراد مشکل پسند، راضی‌کننده باشد.

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *