سی

عجیب ترین اجاره ها!!

این روزها چیزهای زیادی را می توانیم به صورت اجاره ای پیدا کنیم و برخی از چیزها نیز از گذشته به صورت اجاره داده می شده است. در این میان برخی مواقع چیزهای برای اجاره گذاشته می شود که شاید فکر کردن در مورد آن ها بسیار سخت باشد چرا که بسیار غیر عادی هستند.

تابوت اجاره ای

شاید برای شما جالب باشد که بدانید عده ای دوست دارند تا در تابوت های خاصی تا محل دفن حمل شوند و این باعث شده است که تابوت نیز اجاره ای شود و برای رفتن به دنیا باقی نیز اجاره پرداخت کرد. این تابوت های که در کشورهای اروپایی اجاره داده می شود گاهی تا ۱۰ هزار دلار نیز قیمت دارند.

221360_668

اجاره آیفون

اپل ازجمله شرکت های است که محصولاتش را با قیمت های بسیار گزاف برای فروش می گذارد و این در حالی است که شاید ارزش آن همه پول را نیز نداشته باشد همچنین این باعث می شود تا بسیاری از مردم توانایی خرید ان را نداشته باشند در حالی که دوست دارند آن را در دست بگیرند. این باعث شده است که برخی از افراد آیفون شان را برای اجاره بگذارند آن را به قیمت روزی ۸۹ دلار اجاره دهند و استقبال گسترده ای نیز از آن شده است.

56

اجاره خودروهای لوکس اسپرت

اجاره دادن خودرو برای برگزاری مراسم ها و عروسی ها شاید چیز عجیبی نباشد اما عده ای هستند که تنها به خودروهای گرانقیمت علاقه دارند ولی توانایی خرید آن را ندارند برای همین برای خودروهای بسیار لوکس پول های را میپردازند و برای مدت معینی آن ها را اجاره می کنند. این کار در برخی کشورهای اروپایی و آمریکا بسیار رواج دارد و به نوعی یک منبع درآمد حساب می شود.

635251630320646739118074_530

ساعت اجاره ای

بسیاری از افراد هستند که ساعت را یکی از مهمترین زینت های خود می دانند و اعتقاد دارند که همیشه باید از بهترین ساعت ها استفاده کنند. این باعث شده است صاحبان ساعت های گران قیمت آن ها را برای اجاره بگذارند و در قبال آن ها ودیعه ها و اجاره های سنگینی نیز میگیرند.

d473c35ceaab9fc62eee91a9a174adf2_XL

اجاره رینگ خودرو

افرادی که عاشق خودروهای اسپرت هستند از هیچ چیز دریغ نمی کنند و حتی حاضر هستند از رینگ اجاره ای نیز استفاده کنند. این رینگ ها در برخی از فروشگاه های اسپرت خودرو باقیمت هفته ای ۲۰ دلار اجاره داده می شود.

صب

منبع: باشگاه خبرنگاران

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *