اجاره ویدیو پروژکتور

مزایای اجاره ویدئو پروژکتور

اجاره ویدئو پروژکتور را می توان یکی از نیازمندی های اساسی بسیاری از رویداد ها مانند سمینار ها، ارائه ها و کنفرانس ها دانست. در این پست قصد داریم مزایای اجاره ویدئو پروژکتور و  راهکارهای نمایشی برای اهداف تبلیغاتی سازمان ها را ارائه نمائیم:

معمولا مشتریان اعتقاد دارند که خرید پروژکتور در مقایسه با اجاره ویدئو پروژکتور، خرید بهتر است چرا که باعث کاهش هزینه های آنها در بلند مدت میگردد. ولی باید گفت که اینطور نیست! در صورتی که یک شخص یا نهادی که قصد خرید پروژکتور را دارد از دانشی کافی در خصوص مدیریت پروژکتور برخوردار نباشد ممکن است در آینده با مشکلاتی همراه شود. علاوه بر این، در صورتی که پروژکتور ها را به درستی پیکربندی نکنید باز هم به مشکل بر میخودرید. از این رو اجاره ویدیو پروژکتور میتواند این مسئله را برای شما حل نماید.

پروژکتور های SD

در صورتی که به دنبال یک راهکار نمایشی برای اهداف تبلیغاتی خود هستید، پروژکتور های SD را به شما پیشنهاد میکنیم. این پروژکتور ها دارای ظاهری فشرده بوده و به آسانی میتوان آنها را حمل کرد. تراکم پیکسلی در این پروژکتور های اجاره ای برابر با ۱۰۲۴ در ۷۶۸ پیکسل میابشد. طراحی این پروژکتور ها به گونه ای بوده که سطح نویز را در زیر ۲۹ دسیبل نگهداری میکنند. همچنین صدای فن های خنک کننده ی پروژکتور به سختی قابل شنیدن میباشد. با توجه به اینکه ابعاد، اندازه، سر و صدا و نویز پروژکتور ها هیچ وقفه ای در ارائه یا همایش ایجاد نمیکنند، مخاطبین میتوانند توجه خود را معطوف به شخصی که روی سن و استیج در حال ارائه میباشد بنمیایند.

اجاره صفحه نمایش اچ دی

در پاسخ به بعضی از نیازمندی های سازمانی و شرکتی، صفحه نمایش های اچ دی که در ابعاد و اندازه های مختلفی عرضه گردیده است میتواند برای اهداف خاص مانند استفاده ار کنفرانس ها، سمینار ها، ارائه ها،تبلیغات شهری بکار گرفته شود. با کمترین هزینه میتوانید تنظیمات نمایشی این صفحات نمایش را به NTSC، HDTV و غیره تغییر دهید.

صفحه نمایش سه پایه

سایت ما اقدام به ارائه ی صفحات نمایش سه پایه ای برای کاربرد های خاص نموده است با توجه به تنوع ابعاد این صفحات نمایش، میتوان از آنها ار مراسم های بزرگ و کوچک مقیاس استفاده نمود. قفل هایبستی موجود بر روی این پایه ها باعث شده تا در طول حمل و نقل بتوان از آنها محافظت نمود. با توجه به اینکه نصب و راه اندازی این صفحات نمایش در ۵ دقیقه طول میکشد میتوان آنها را به عنوان یک صفحه نمایش سیار و مقرون به صرفه در بازار در نظر گرفت.

اجاره ویدئو پروژکتور |اجاره یاب

صفحه نمایش با سایز دلخواه

در صورتی که ابعاد و نسبت نمایش صفحات نمایش معمول پاسخ گوی نیازمندی های شما نیست، سایت ما اقدام به ارائه ی صفحات نمایشی با ابعاد غیر استاندارد نموده است. همچنین ما اقدام به اجاره ی صفحات نمایش نوآوری با قابلیت خم شدن و انعطاف پذیری نموده ایم که دارای کاربرد های فراوانی نیز میباشد.

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *