kc2_med

مهمترین سوالات در اجاره تلویزیون شهری

۱-تلویزیون شهری در چه متراژهایی اجاره داده می شود؟

بستگی به بزرگی استیج و تعداد مهمانان متغیر است.پر کاربردترین متراژ برای اجاره تلویزیون شهری ۱۵ متر است.بیشتر متراژ های قابل استفاده مشتریان از بین متراژ های ۳ ۶ ۹ ۱۲ ۱۸ ۲۰ ۲۴ ۳۰ و ۳۶ متر انتخاب می شوند.

۲-دات پیچ در تلویزیون شهری به چه معناست؟

فاصله ی بین پیکسل ها در صفحه های نمایش می باشد.محاسبه ی آن بصورت نزدیکترین فاصله بین پیکسل های منفرد می باشد و واحد سنجش آن میلی متر است و هر چه مقدار این عدد کمتر باشد کیفیت نمایش تصویر نیز بهتر خواهد شد.

۳-تفاوت مدل خارجی و داخلی تلویزیون شهری در چیست؟

Outdoor:

تلوزیون های شهری از این نوع مخصوص استفاده در محیط های باز می باشند.این نوع تلوزیون ها در مقابل آب و گرد و غبار مقاوم هستند.در مقایسه با مدل های داخلی دارای کیفیت تصویر پایین تر و شفافیت تصویر بالاتری دارند.

Indoor:

این نوع تلوزیون های شهری مخصوص محیط های بسته از جمله سالن های ورزشی و سالن های کنسرت می باشد. در مقایسه با مدل های خارجی دارای کیفیت تصویر بالاتر تر و شفافیت تصویر پایین تر هستند.

هرچند که از هر دو مدل در همه محیط ها می توان استفاده کرد،اما به طور معمول مدل های داخلی(indoor) کیفیت تصویر قوی تری دارند.

۴تلویزیون های شهری را چگونه نصب و راه اندازی می کنند ؟

هر کدام از پنل های LED تلویزیون های شهری به طور معمول در ابعاد ۵۰ در ۵۰ سانتی متر مربع می باشند که از طریق کابل های شبکه به صورت پازل وار به هم متصل می شوند تا متراژ مورد نیاز را تشکیل دهند.

این تلویزیون ها شامل یک دستگاه پروسسور می باشند که عملیات کنترل تصویر را از طریق نرم افزار مخصوص تلویزیون ها بر روی یک لپتاپ انجام می دهند.تصاویر مربوط به وسیله لپتاپ به پروسسور منتقل می شود و پروسسور عملیات هماهنگی و یکدستی را بین همه تلوزیون ها انجام می دهد.

بر خلاف بسیاری از تجهیزات اجاره ای که در مراسم ها استفاده می شود در مورد تلویزیون های شهری وجود یک اپراتور حرفه ای به منظور کنترل سیستم و پخش تصاویر مورد نظر نیاز محسوب می شود.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *