اجاره لباس عروس

مهمترین نکات برای انتخاب بهترین آرایشگاه عروس چیست؟

 اگر می خواهید آرایشگر مناسبی را برای آرایش روز عروسی تان انتخاب کنید، این ۱۰ نکته مهم برای انتخاب بهترین آرایشگاه عروس، به خاطر بسپارید.

نکته اول:

هیچ وقت به تنهایی برای انتخاب آرایشگر به سالن‌های مختلف نروید. حتما دوستی را همراه خود ببرید که هم صادق باشد و هم آنقدر رک که حقیقت را به شما بگوید.

نکته دوم:

شخصی که موهای شما را همیشه خیلی خوب کوتاه و آرایش می کرده دلیل نمی شود که بتواند برای روز عروسی‌تان همان مدل موی مورد علاقه شما را درست کند. حداقل چهار تا پنج ماه زودتر وقت بگیرید تا فرصت تست کردن آرایشگر را داشته باشید.

نکته سوم:

حدود زمانی را که برای درست کردن موهایتان لازم است، در نظر داشته باشید تا روز عروسی دچار استرس نشوید و به موقع به همه کارهایتان برسید.

نکته چهارم:

دقت کنید! از آرایشگرتان بخواهید که در مراحل مختلف پشت موهایتان را از زوایای گوناگون به شما نشان دهد تا هرتکه‌ای را که دوست نداشتید، پیش از آنکه دیر شود درست کنید.

نکته پنجم:

به آرایشگرتان حداکثر دو تا سه عکس از مدل دلخواهتان نشان دهید، در غیر اینصورت او را گیج خواهید کرد. علاوه بر این ایرادی ندارد عکسی از لباس عروسیتان هم نشانش دهید تا او بتواند هماهنگی بیشتری ایجاد کند.

rent

نکته ششم:

کمی شوخ طبع باشید. در آینده نزدیک تعریف کردن همه این اتفاقات برای دوستان صمیمی‌تان بسیار جالب و خنده دار خواهد بود. هیچ یک از مهمانانتان با چنین دقت و ریزبینی به شما نگاه نمی‌کنند.

نکته هفتم:

گاهی اوقات برای رسیدن به چهره مورد علاقه‌تان به بیشتر از یک جلسه تمرین احتیاج دارید. اگر تا حدی از کار یک آرایشگر خوشتان آمده می توانید شانس دوباره ای به او بدهید.

نکته هشتم:

اگر برای پیدا کردن آرایشگر مورد نظرتان به مشکل برخوردید ،از افرادی که موهایی مشابه شما دارند، کمک بگیرید.

نکته نهم:

تور، تاج و گیره‌هایی که دوست دارید را همراه خود ببرید تا آرایشگر بتواند مدل مو و جای قرار گرفتن تور را تنظیم کند.

نکته دهم:

هر عروسی لایق این است که حداقل برای یک روز هم که شده موهایی شبیه موهای کیت میدلتون داشته باشد.

تلگرام اجاره

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *