78

مهمترین نکات در نصب اسپیس فریم

از زمان جنگ جهانی دوم که آلمانی ها دست به اختراع اسپیس فریم زدند هرگز نمی توانستند حدس بزنند که استفاده از سازه اسپیس فریم تا این حد مورد استقبال عموم و استفاده قرار گیرد.

در خلال جنگ جهانی دوم آلمانی ها به دنبال ماده ای بودند که بتوانند با آن سنگرهاي سبك و با قابليت انتقال سريع از محلي به محل ديگر بسازند. سازه اسپیس فریم نتیجه این نیاز بود اما با اتمام جنگ، سایر کشورهای اروپایی با پی بردن به این موضوع به دنبال به دست آوردن فرمول این ماده بودند.

اروپاییان با به دست آوردن تکنولوژی تولید سازه اسپیس شروع به استفاده از آن در صنايعی از قبيل پل سازي، خانه هاي سبك و مقاوم، استفاده در صنعت خودرو، طراحي هنرهاي تجسمي با فضاي معلق کردند.

اما بارزترین و مهم ترین استفاده از این محصول درغرفه سازي نمايشگاهي، سالن هاي كنسرت، نور پردازي و … بوده است .

اجاره اسپیس فریم--اجاره یاب

طی چندين سال گذشته اسپیس فریم به ایران نیز راه یافته است و استفاده از آن به سرعت رشد و گسترش پيدا كرده است و به صورت فراگیر درآمده است.
از جمله مسایل مهمی که در استفاده از اسپیس فریم باید به آن توجه ویژه ای داشت نصب اسپیس فریم است.سهولت و آسانی و زمان کم مورد نیاز جهت نصب اسپیس فریم باعث شده است تا این سازه در میان غرفه سازان و همچنین پیمانکاران ساخت فضاهای موقت محبوب باشد. اسپیس فریم ها برای اتصال به یکدیگر فقط نیازمند به بست اسپیس دارد که بست اسپیس نیز به راحتی قابل اتصال می باشد.

اسپیس فریم(اجاره یاب)

اما در هنگام نصب اسپیس فریم حتما باید به نکاتی توجه کرد. در انجام پروژه های بزرگ برای فضا سازی و ساخت سالن های موقت در مقدار بزرگ حتما نصب اسپیس فریم باید توسط نصاب های باتجربه انجام شود . نکته مهم دیگر داشتن نقشه برای نصب اسپیس فریم است. حتما نصب اسپیس فریم را بر اساس نقشه انجام دهید. این کار از دوباره کاری و انجام اشتباه در حین انجام کار جلوگیری می کند.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *