04-2

میز و صندلی مناسب برای ادارات چیست؟

میز و صندلی مخصوص ادارات و دفاتر از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده. تنوع‌هایی از قبیل؛ طرح، اندازه، رنگ و غیره را میتوان معیرا‌های مناسبی برای انتخاب صندلی کرایه‌ای مناسب برای دفاتر و ادارات خود مد نظر قرار داد، اما از مهم ترین عواملی کمه در هنگام کرایه صندلی می بایست در نظر داشته باشیم جنس و مواد تشکیل دهنده‌‌ی آن کالاست که هر کدام از آنها متناسب با فیلد‌های مختلف دارای قابلیتی‌های گوناگونی می‌باشند.

معمولا مدیران و مسئولان دفاتر و مراکز اداری در هنگام اقدام جهت تهیه و کرایه صندلی سوالاتی را در ذهن خود می‌پرورانند. نمونه‌ای از این پرسش‌ها را در ادامه بیان خواهیم نمود.
آیا جنس این صندلی تاثیرات بخصوصی را بر روی پوست مصرفکنندگان اعمال میکند؟
آیا این جنس‌ از صندلی‌های اجاره‌ای به راحتی تمیز میشوند؟
آیا صندلی تولید شده از این مواد اولیه میتواند راحتی و آرامش را فراهم سازند؟
این جنس از صندلی چقدر میتواند برای مجموعه عمر کند؟

این پرسش‌ها در هنگام تهیه و کرایه صندلی می‌توانند از اساسی‌ترین و اثر بخش‌ترین سوالاتی باشند که مسئولان و مدیران یک مجموعه می‌بایست مد نظر بگیرند، باشند.

ارتباط جنس صندلی و پوست بدنمان

پاسخ نخستین پرسش را میتوان اینگونه داد که؛ انواع مختلف متریال و مواد تولید کننده صندلی مناسب برای اجاره‌، میتواند تاثیرات مختلفی را بر روی پوست و بدن شما بگذارد و احساس متفاوتی را برای شما به ارمغان بیاورد. در نظر گرفتن جنس صندلی، بررسی نوع تهیه آن و اجاره صندلی مناسب موجب می‌شود تا یک صندلی تبدیل به دوستی خوب برای بدن شما بشود.
برای انتخاب صحیح صندلی با توجه به جنس و مواد تولیدی آن، پیشنهاد می‌کنیم که صندلی‌هایی را انتخاب نمایید که از جنس‌های؛ چرم طبیعی، چرم مصنوعی، چوب و پلاستیک تهیه شده‌اند. این مواد اولیه تاثیرات خطرناکی را بر روی پوست شما نخواهند داشت و حساسیت‌های پوستی ایجاد نخواهند کرد. از طرفی دیگر کرایه صندلی‌‌ که مواد تشکیل‌ دهنده‌ی آنها پارچه و فایبرگلاس هستند برای کار‌های اداری که کارمندان ساعات طولانی ای را پشت میز‌های خود به سر می‌برند، توصیه نمی‌شود.اجاره صندلی -- اجاره یاب

جنس صندلی بر روی راحتی و سلامت اندام تاثیر مستقیم دارد

پس از مطرح نمودن سوال دوم، تنها با بررسی انواع مواد تشکیل دهنده‌ برای کرایه صندلی‌ که میتوانید به جوابی مناسب رسیده و صندلی مورد نظر و مناسب خود را بیابید. صندلی‌هایی که در ساخت آنها از چرم طبیعی و یا مصنوعی استفاده شده است میتواند گزینه‌ی بسیار مناسبی برای به ارمغان آوردن آسایش و راحتی برای کارمندان خود باشد و از آنجایی که این افراد ساعت‌های طولانی را پشت میز‌های خود بر روی صندلی نشسته و به فعالیت مشغولند، احساس خستگی و درد‌های عضلانی در آنها کاهش یافته و با راحتی هرچه بیشتر به فعالیت و انجام امورکاری خود میپردازند.
معمولان انتخاب و تهیه صندلی‌ کرایه‌ای که که از روکش‌های پارچه‌ای تولید شده و نشیمن‌گاه‌های سخت و محکمی در آنها مورد استفاده قرار گرفته است، برای اداراتی که ساعات زیادی را مشغول به کار هستند، نمی‌توانند گزینه‌ای مناسب برای تهیه اثاثیه مورد نیاز باشد. زیرا اندامی مانند نشیمن، پاها، گردن و … در دراز مدت به کوفتگی‌ها و درد‌های مزمن مبتلا می‌شوند.
برخی بر این باورند که صندلی‌های که از چوب و پلاستیک تهیه شده‌اند، نمی‌توانند برای ادارات و دفاتر مناسب باشند. ممکن است این کرایه‌ی صندلی‌ راحت‌ترین و نرم‌ترین گزینه نباشند، اما در برخی شرایط و موارد میتوانند حتی جایگاه صندلی‌های چرمی را در زمینه راحتی نیز بگیرند. دلیل این راحتی میتواند فرورفتگی‌های در نظر گرفته شده برای قسمت تکیه‌گاه و نشیمن باشد که اندام نشیمنگاه را در شرایطی قرار میدهد تا از القا هرگونه فشار در هنگامی که استرس کار بالا رفته، به مصرف‌کننده جلوگیری کند.

نظافت برای کدام جنس از صندلی‌ها میتواند آسان‌تر باشد؟

معمولا چوب و پلاستیک در طبقه آسان‌ترین متریال‌ها برای انجام امور نظافت و تمیز کردن صندلی، دسته‌بندی میشوند. در حدی که میتوان تنها با استفاده از یک دستمال پارچه‌ای مرطوب تمامی لکه‌ها، گرد و خاک و جرم‌ها را از سطح آنها پاک نمود. برای محیط‌های اداری و تجاری و یا تولیدی که از امکان نشست گرد و خاک بر روی اثاثیه و میز و صندلی بیشتر می‌باشد، کرایه صندلی چوبی و یا پلاستیکی توصیه می‌شود.
صندلی‌هایی که از چرم طبیعی و یا مصنوعی در تولید آنها استفاده شده است نیز گزینه‌ها مناسبی برای نظافت آسان می‌باشند. اما برای نظافت این جنس از صندلی کرایه‌ای می‌بایست دقت و ظرافت خاصی را چاشنی کار قرارداد، تا به روکش چرم این صندلی صدمه‌ای وارد نشود. به همین دلیل کرایه‌ صندلی چرمی برای محیط‌های اداری که حجم عمده‌ی وظایفشان شامل امور دفتری می‌باشد میتواند بهترین انتخاب باشد.

اجاره میز و صندلی ---اجاره یاب

کدام جنس صندلی میتواند بیشتر عمر کند؟

بی‌شک چوب میتواند از تمامی موارد ذکر شده که در صنعت ساخت میز و صندلی استفاده می‌شوند، و میتوان مدت زمان بیشتری از آنها بهره برد. اما چوب نیز بر اثر واقعی میتواند شکننده باشد از بین برود. برای مثال اگر تصادفا صندلی‌چوبی واژگان شود ممکن از ترک‌های برداشته و یا در بدترین حالت شکسته شود.
امروزه صندلی‌های تولید میشوند که جنس روکش آنها را فوم تشکیل می‌دهد. این موارد در صورتی که با آنها برخوردی ظریف و مناسب داشته باشیم، می‌توانند مدت ‌زیادی عمر کنند. برخی از افراد در هنگام نظافت صندلی‌های دارای روکش فوم، برای از بین بردن لکه‌ها شروع به تراشیدن لکه ها مینمایند.که این عمل میتواند عمر فوم استفاده شده را کوتاه نماید و پس از مدتی آنها را از بین ببرد.
صندلی‌های چرم نیز که با روکش از چرم مصنوعی و یا طبیعی روانه‌ی بازار میشوند، به ترک خوردن روکش در دراز مدت معروف هستند اما این نوع از صندلی را میتوان با اعمال مراقبت‌ها و انجام اموری مانند پولیش کردن چرم، تمیز نگه‌داشتن آن، گردگیری و … در طولانی مدت، بدون روز خرابی و یا مشکلی، استفاده نمود.


اگر با توجه به این مسائل به این نتیجه رسیدین که میز وصندلی اجاره کنید، قبل از هرجا، سری به سایت اجاره یاب بزنین. این سایت با ایجاد امکان درج آگهی اجاره میز و صندلی، و مقایسه اون ها یه فرصت عالی برای تهیه میز و صندلی با قیمت مناسب فراهم کرده. امیدواریم از این طریق، به وسایلی که مدنظرتونه دست پیدا کنین.

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *