ظروف کرایه

نقش ظروف کرایه در کم کردن استرس خانم ها!

در فرآیند برگزاری میهمانی‌ها معمولاً خانم‌ها بیشتر از سایر اعضای خانواده استرس دارند! استرس اینکه بتوانند میزبان خوبی باشند. بعضی خانم‌ها از خرید ظروف سیر نمی‌شوند و آن قدر انواع و اقسام مدل ظروف و سرویس‌ها را خریده‌اند، که دیگر آشپزخانه‌شان جا ندارد و مجبورند آن‌ها را به سختی روی هم تلنبار کنند. تا جایی که بعد از مدتی بعضی از آن‌ها به خاطر کمبود جای مناسب،‌ می‌شکنند و خراب‌ می‌شوند.

اما بعضی دیگر از خانم‌ها سعی‌ می‌کنند این موضوع را به گونه‌ی دیگری مدیریت کنند. آن‌ها به جای اینکه پول‌های هنگفتی صرف خرید مدل‌های مختلف ظروف کنند، در هنگام برگزاری میهمانی سری به مراکز ظروف کرایه‌ می‌زنند و هر چیزی را که نیاز دارند، با هزینه ای کم برای میهمانی‌شان انتخاب و کرایه‌ می‌کنند.

شاید تا چند سال پیش اجاره ظروف مجالس فقط مخصوص برگزاری میهمانی‌های بزرگی مانند جشن عروسی‌ها بود؛ اما امروزه با گسترش روابط و تشریفات و به وجود آمدن فرهنگ جدیدی از آداب و رسوم میهمانی، کرایه ظروف تقریباً برای همه‌ی خانواده‌ها به یک نیاز ضروری تبدیل شده است.

مزیت مراکز ظروف کرایه در این است که مجموعه‌های فراوانی از سرویس‌ها و ظروف با کاربری‌های متفاوت را ارائه‌ می‌دهند که همگی باهم سِت هستند. برخی از این مراکز حتی مشاورانی دارند که خانم‌ها را برای برگزاری هرچه باشکوه‌‌تر یک میهمانی راهنمایی‌ می‌کنند. به همه‌ی این‌ها باید مدهای جدید روز را هم اضافه کرد. هرچقدر هم که بخواهید انواع و اقسام سرویس‌های ظروف را برای خودتان خریداری نمایید، بالاخره روزی از مد خواهند افتاد و شما مجبورید یا همه‌ی آن‌ها را کنار بگذارید و یا اینکه با قیمت بسیار ناچیز به سمساری‌ها بفروشید! همه‌ی نکاتی که گفته شد دست به دست هم داده‌اند و باعث شده‌اند که اجاره ظروف مجالس در چند سال اخیر به میزان زیادی در بین خانواده‌های ایرانی افزایش داشته باشد.

مقالات مرتبط:
– اصول انتخاب و چیدمان لوازم کرایه ای

–  رنگ در کرایه لوازم مجالس چه نقشی دارد؟

قبل از مراجعه به مراکز ظروف کرایه حتماً لیست اولیه‌ای از نیازهای خود را یادداشت کنید تا در آنجا وقتی با انبوه سرویس‌ها مواجه شدید، سردرگم نشوید و اشتباه انتخاب نکنید. ضمن اینکه در انتخاب مراکز اجاره ظروف مجالس دقت کنید؛ بعضی از این مراکز در صورت بروز هرگونه اتفاق از شما خسارت‌های آنچنانی خواهند گرفت و به بهانه‌ی دریافت خسارت، دو برابر هزینه سرویس مشابه نو را از شما دریافت خواهند کرد! در عوض مراکزی تحت عنوان کرایه ظروف وجود دارند که از شما هزینه‌ی ناچیزی جهت بیمه دریافت‌ می‌کنند و در صورت هرگونه آسیبی به سرویس‌های اجاره شده، خودشان بخش عمده ای از پرداخت هزینه را قبول خواهند نمود.

هم‌چنین سعی کنید علاوه بر کرایه ظروف، تمام وسایل مورد نیاز دیگر از جمله میز، صندلی و… را از یک جا کرایه کنید. اجاره ظروف مجالس و سایر تجهیزات، هم هزینه‌های حمل و نقل شما را کاهش‌ می‌دهد و هم سبب کاهش هزینه‌های پرداختی شما به آن مرکز خواهد شد. نکات بالا برای تمام انواع میهانی‌ها از جمله جشن تولد، عروسی، میهمانی‌های فامیل و سایر مجالس برای شما مفید است و با به کار بستن آن‌ها‌ می‌توانید یک مراسم خاطره‌انگیز را برای خود و میهمانان‌تان رقم بزنید.

کانال تلگرام اجاره

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *