اجاره صندلی

نکاتی که باید در هنگام کرایه صندلی‌‌ و میز توجه داشته باشیم

میز و صندلی ‌‌‌کرایه‌ای یکی از اقلام مهم در ظروف کرایه است. به جرأت‌‌ می‌توان گفت که بیش از ۹۰ درصد مراسم‌ها با میز و صندلی ‌‌‌کرایه‌ای برگزار‌‌ می‌شوند که قیمت آن‌ها با توجه به مدل، رنگ و جنس آن‌ها متفاوت است. معمولاً میز و صندلی ‌‌‌کرایه‌ای برای مراسم‌‌های شلوغ که امکان ضربه خوردن یا صدمه دیدن در آن‌ها زیاد است، از جنس فلزی انتخاب‌‌ می‌شوند. اما برای مراسم‌‌های خانگی مانند جشن تولد و یا مراسم‌‌های شرکتی جنس‌‌های چوبی اولویت دارند.

صندلی‌‌های تاشو هم در بین سایر صندلی‌ها طرفداران زیادی دارند که معمولاً پای ثابت همه‌ی مراسم‌ها هستند. این نوع صندلی‌ها به دلیل جمع و جور بودن و وزن بسیار کم آن‌ها به راحتی جا به جا‌‌ می‌شوند و برای تمام سنین هم قابل استفاده هستند. قیمت کرایه صندلی تاشو هم بسته به کاربری‌‌های مختلف، متفاوت است. برخی صندلی‌‌های تاشو مخصوص مکان‌‌هایی مانند استخرها هستند که طراحی و جنس آن‌ها به گونه‌ای در نظر گرفته شده که با رطوبت و آب خراب نشود. هم‌چنین برخی دیگر برای راحتی استفاده‌‌ می‌شوند که جنس به کار رفته در آن‌ها از پشم و پنبه است. مدل‌‌های دیگری هم برای استفاده در اماکن باز وجود دارد که نسبت به نور آفتاب مقاوم هستند و در مسافرت‌ها مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرند. این صندلی‌ها برای مراسم‌‌هایی مانند جشن تولد و مسافرت‌‌های خانوادگی چند نفره به صورت تک و برای مراسم‌‌های بزرگ به صورت عمده کرایه‌‌ می‌شوند.

به صندلی‌‌هایی که پشت میزها یا دم در جهت پذیرایی از میهمانان قرار داده‌‌ می‌شود، اصطلاحاً صندلی شیواری گفته‌‌ می‌شود. قیمت صندلی شیواری برای خرید در تعداد زیاد هزینه‌ی هنگفتی خواهد بود؛ بنابراین کرایه صندلی شیواری نسبت به خرید آن مقرون به صرفه‌‌‌تر است. جنس و کاربری‌های متفاوت تعیین کننده‌ی قیمت صندلی شیواری است.

مقالات مرتبط:
–  چند طرح بسیار جالب از صندلی‌های کرایه‌ای

–  رنگ در کرایه لوازم مجالس چه نقشی دارد؟

 

در انتخاب میزها نیز دقت کافی به خرج دهید. نحوه‌ی چیدمان میزها تأثیر بسزایی در مدیریت فضای مجلس دارد. امروزه میزهای دایره‌ای و بیضی شکل بیشتر از میزهای مربعی مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرند. میزهای دایره‌ای نسبت به میزهای بیضی شکل دست ما را در مدیریت فضا بازتر‌‌ می‌گذارند و خصوصاً برای مجالس با تعداد میهمانان زیاد مناسب هستند.

هم‌چنین میز و صندلی ‌‌‌کرایه‌ای باید تا حد امکان از نظر رنگ و مدل هماهنگ باشند. به نظر‌‌ می‌رسد صندلی‌‌های شیواری چیدمان بهتری دور میزهای گرد داشته باشند و توازن بصری خوبی هم با خود به ارمغان بیاورند.

برخی از مراکز ظروف کرایه در اینترنت، وب سایت دارند و محصولات خود را به همراه جزییات قیمت برای همگان به نمایش گذاشته‌اند. مراجعه به این سایت‌ها‌‌ می‌تواند شما را به یک جمع بندی مطلوب از لیست قیمت‌‌های بازار برساند. در بعضی از سایت‌ها این امکان به کاربران داده شده تا بتوانند به صورت آنلاین محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنند و مرکز مورد نظر آن‌ها را برایشان به هر مکان دلخواه ارسال کند. مزیت سفارش آنلاین آن است که شما دیگر از زحمات پیدا کردن وسایل نقلیه‌ای با قیمت مناسب برای حمل و نقل تجهیزات ‌‌‌کرایه‌ای خلاص‌‌ می‌شوید و‌‌ می‌توانید از داخل منزل به هر میزان محصول که مدنظر دارید، سفارش بدهید.

قبل از کرایه محصولات از میزان تعهدات خود در قبال آن‌ها با خبر شوید. برخی مراکز در صورت هرگونه خسارتی به صورت تمام و کمال از شما هزینه‌ی محصول نو را دریافت‌‌ می‌کنند و حتی به هزینه میزان خسارت هم بسنده‌‌‌‌‌ نمی‌کنند. در عوض برخی مراکز از خدمات بیمه استفاده‌‌ می‌کنند به گونه ای که مشتریان با پرداخت هزینه ای بسیار کم تحت عنوان بیمه، در صورت بروز هرگونه خسارت از خدمات بیمه بهره مند خواهند شد و بیمه بخش قابل توجهی از خسارت را پرداخت خواهد کرد.

هم‌چنین در برخی مراکز نیز مشاورانی حضور دارند که برای چیدن دکوراسیون به شما کمک‌‌ می‌کنند و به طور کلی نکاتی را برای برگزاری هرچه بهتر مراسم‌ها به شما ارائه‌‌ می‌دهند.

banner-ads-telegram-www

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *