2

نکات مهمی که باید در هنگام کرایه ظروف رعایت کنیم

 در این مقاله به صورت شفاف‌تر به بحث در مورد فراهم‌سازی ظروف و ملزومات در پذیرایی خواهیم پرداخت.

موسسات ارائه دهنده ظروف کرایه :
همان گونه که در جریان هستید در حال حاضر موسسات مختلفی در حوزه اجاره ظروف مجالس و به طور کل ظروف کرایه‌ای فعالیت می‌کنند. سازوکار این موسسات به این ترتیب است که بنا بر نوع گردهمایی و یا مجلس مورد نظر و طبق بودجه‌ای که از جانب مشتری تعیین ‌می‌شود، انتخاب‌هایی را در اختیار مشتری قرار می‌دهند. صد البته که فاکتورهایی در این پروسه تاثیرگذار خواهند بود. چرا که بسته به نوع مجلس و یا گردهمایی نوع ظروف می‌تواند حالت‌هایی رسمی و غیر رسمی به خود بگیرد.
چنانچه در گردهمایی‌ها و کنفرانس‌ها از ظروفی ساده استفاده می‌شود که با اصول و پرستیژ فضا همخوانی بیشتری داشته باشد. اما میهمانی‌ها و مجالس خصوصی ظروفی جذاب‌تر، لوکس‌تر و متفاوت‌تری را نیاز خواهند داشت. از این گذشته فاکتورهای دیگری چون بودجه ای که فرد و یا سازمان به اجاره ظروف مجالس خود اختصاص داده نیز، از اهمیت زیادی برخوردار است. در این راستا با اعمال بودجه‌ای کمتر می‌توان از انتخاب هایی به مراتب با کیفیت‌تر و جذاب‌تر بهره‌مند شد.
اجاره ظرف
انتخاب هماهنگ و اصولی ظروف کرایه:

همان طور که اشاره شد، بنا بر نوع نیاز و مناسبت جشن و یا گردهمایی می‌توان دست به انتخاب‌های متفاوتی برای کرایه ظروف مجلس مورد نظر زد. در این راستا سبک طراحی و چیدمان محل برگزاری مراسم می‌تواند به شما دید بازتری نسبت به انتخاب ظروف بدهد. چنانچه با توجه به جزئیاتی چون فضا، رنگ‌بندی، نور، استایل مبلمان (میز و صندلی) و همچنین نوع مناسبت می‌توانید از ظروفی با جنس‌ها و طرح‌‌‌های خاص بهره بگیرید. به طور مثال ظروف سرامیکی که در طرح‌های ساده و اغلب در رنگ‌بندی سفید و شیری ارائه ‌می‌شوند را ‌می‌توان در کنفرانس‌های اداری و رسمی و گردهمایی‌هایی که حال و هوایی حرفه‌ای و کاری دارند استفاده کرد. ظروف چینی با طرح‌‌‌های مختلف، بسته به نوع مجلس در میهمانی‌ها و مناسبت‌های نه چندان رسمی بهره گرفته می‌شود و اگر به دنبال بهترین ظروف کرایه برای میهمانی‌ها و مجالس شادی اعم از جشن عروسی، عقد، نامزدی و غیره هستید، می‌توانید با انتخاب ظرف‌های کریستالی و یا سیلور، فضایی لوکس را به میهمانان خود هدیه دهید. انتخاب نوع و چگونگی این جریان به طور کامل به نیاز مشتریان ارتباط خواهد داشت.

ظروف کرایه

در این بین انتخاب به‌جا و همخوانی ظروف کرایه با یکدیگر نیز، می‌بایست مد نظر قرار بگیرد و بسته به نوع مجلس، میهمانان و فضایی که این ظروف قرار است در آن مورد بهره برداری قرار بگیرند به صورتی دقیق انتخاب شوند. لیست ظروف کرایه‌ای که از جانب این موسسات در اختیار شما قرار خواهند گرفت شامل بشقاب، پیش دستی، میوه خوری، پیاله، ست قاشق و چنگال که بسته به نیاز شما تجهیز خواهد شد، انواع گیلاس و لیوان بسته به نوشیدنی که قرار است در میهمانی شما سرو شود، انواع دیس و وارمرهای پایه دار و بی پایه، شمعدان و ظروف تزئینی و غیره خواهد بود که شما ‌می‌بایست با مد نظرقرار دادن برخی فاکتورها نسبت به هماهنگ‌سازی آنها اقدام کنید. تا فضایی زیبا و به یاد ماندنی را برای حاضرین در مراسم خود رقم زده باشید.
اما به یاد داشته باشید که گذشته از نوع و چگونگی خدماتی که از این گونه موسسات دریافت می‌کنید ‌می‌بایست به بحث پرداخت هزینه‌ها، دریافت خدمات ظروف کرایه مورد نظر و چگونگی بازپس‌دهی این ظروف دقت لازم را داشته باشید. در این راستا مراجعه به موسساتی که از شهرت بهتری برخوردارهستند می‌تواند به شما در برگزاری مراسمی بهتر و با سطحی بالاتر کمک کند.

نکته پایانی:

در هر صورت برگزاری یک مراسم با شکوه و آبرومند و حرفه‌ای نیازمند اعمال استراتژی و برنامه‌ای دقیق است، که از جانب برگزار کننده اعمال می‌شود. در این مسیر با استفاده از موسسات خدماتی می‌توان این فرایند را آسان‌تر کرد. از دیگر مزیت‌هایی که بهره‌گیری از این گونه موسسات برای افراد و یا سازمان‌ها به همراه خواهد داشت دسترسی به تیمی حرفه‌ای است که می‌توانند با دیدی بازتر و مستعد‌تر کیفیت به مراتب بالاتری را در اختیار مدعوین قرار دهند و ساعاتی باشکوه و به یاد ماندنی را در ذهن ایشان ثبت کند.

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *