3لنم

نکات مهمی که در اجاره میز و صندلی باید رعایت کنید

منظور از اجاره لوازم چیست؟

افراد مختلف در خصوص لوازم دیدگاه متفاوتی دارند. به عبارت دیگر برای برخی افراد منظور از اجاره لوازم اجاره کمد، تخت و اسباب دیگری اسا که در خانه یافت می‌شود. با این حال اجاره لوازم در بعد سازمانی معنای فراتر داشته و به معنای اجاره میز و صندلی، ابزار و لوازم مورد نیاز رویداد و غیره است.

مسلماً اجاره لوازم مورد نیاز رویداد بی‌شک به معنی اجاره میز و صندلی می‌باشد چرا که بسیاری از رویدادهایی چون مراسم عروسی، مراسم های سازمانی و جشن کریسمس و غیره شامل مراسم غذاخوری و ضیافت شام هستند. قطعاً برگزاری ضیافت شام نیازمند اجاره میز و صندلی به تعداد بالا و در اشکال و ابعاد گوناگون است.

ضرورت اجاره میز و صندلی با کیفیت

چنانچه قصد برگزاری مراسمی سازمانی را دارید علاوه بر اینکه ضروری است با شرکت‌های ارائه دهنده خدماتی که دارای میز و صندلی اجاره‌ای فراوان، در دسترس و با شرایط عالی هستند قرارداد ببندید ضروری است از کیفیت کالاهای خدماتی آنها نیز مطلع گردید. اجاره میز و یا اجاره صندلی با کیفیت منجر به برگزاری موفق مراسم و رویداد شما می‌گردد. به دقت در خصوص کرایه صندلی که می‌خواهید درخواست دهید بیاندیشید. مسلماً نوع و رنگ میز و صندلی‌های اجاره‌ای به نوع مراسم شما مرتبط است به عنوان مثال میز و صندلی مراسم عروسی نمی‌تواند مشابه میز و صندلی کنفرانس و یا اداری باشد.

اجاره صندلی--اجاره یاب

از قبل در خصوص لوازم ضروری مراسم خود بیاندیشید

همواره ضروری است در خصوص اجاره لوازم مورد نیاز رویدادی که قصد برگزاری آن را دارید از قبل برنامه‌ریزی نمایید. به فضایی که برای برگزاری مراسم در اختیارتان است بیاندیشید، به تعداد مهمانانی که قصد دارید دعوت کنید فکر کرده و بعد اقدام به کرایه صندلی نمایید. ببینید برای فضایی که در اختیار دارید و تعداد مهمانانی که قصد دعوت دارید چه تعداد میز و صندلی و از چه نوع نیاز است. اجاره میز و صندلی بدون برنامه‌ریزی و در نظر گرفتن این موارد مسلماً مشکل ساز خواهد بود. پس از برنامه‌ریزی در این موارد به لوازم جانبی دیگری که ممکن است بدان نیاز داشته باشید همچون اجاره ظروف ، لیوان ، اجاره مبلمان راحتی و…. بیاندیشید.

ظرفیت فضا و چیدمان صندلی

پس از برنامه‌ریزی در خصوص اجاره میز و صندلی باید به نحوه چیدمان آنها در فضای موجود بیاندیشیم. برای برگزاری هر نوع جشنی ضروری است میزان فضای مورد نیاز مناسب جهت میزبانی از مهمانان خود را در نظر بگیریم. به عنوان مثال ضرروی است بدانیم یک کنفرانس اداری به فضای مورد نیاز متفاوتی نسبت به یک ضیافت شام رسمی نیاز دارد به همین دلیل می‌بایست دقت بیشتری در کرایه صندلی مناسب، داشته باشیم.

چیدمان فضا

چیدمان نهایی فضا تاثیر مستقیمی در تعداد مهمانانی که می‌توانید به خوبی از آنها پذیرایی کنید دارد با این حال پیروی از قوانین ساده‌ای که در ادامه بدان‌ها اشاره می‌کنیم می‌تواند کمک شایانی به میزبانی بهتر شما نماید:

طول و عرض فضایی را که در اختیار دارید در هم ضرب کنید تا مساحت فضایی که در اختیار دارید را بدست آورید.
چنانچه از میزهای اجاره‌ای مدور استفاده می‌کنید مساحت فضا را تقسیم بر ۱۰ کنید تا حداکثر تعداد افرادی را که می توانید به راحتی در این فضا میزبانی نمایید مشخص شوند.
در صورتی که از میزهای اجاره‌ای مستطیلی استفاده می‌کنید مساحت فضا را تقسیم بر ۸ کنید تا حداکثر تعداد افرادی را که می توانید به راحتی در این فضا میزبانی نمایید مشخص شوند.
نوع مراسمی که قصد برگزاری آن را دارید نیز تاثیر مستقیمی بر نحوه چیدمان میز و صندلی‌های اجاره‌ای دارد.

اجاره صندلی--اجاره یاب
مسلماً تامین میز و صندلی مورد نیاز برای یک مراسم امری استرس زا و ضروری است. بهترین شیوه تامین میز و صندلی مورد نیاز اجاره آنها از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مجالس خواهد بود. اجاره میز و صندلی نه تنها مقرون به صرفه‌تر از خرید آنها است بلکه دغدغه کمتری را نیز برای میزبان به همراه دارد چرا که تامین سایر ملزومات یک مراسم به خودی خود وقت گیر و پرهزینه می‌باشد.

پس همانگونه که پیش‌تر عنوان کردیم برای برگزاری هر مراسمی می‌بایست در خصوص ملزومات آن از اجاره میز و صندلی تا اجاره ظروف ، انتخاب محل برگزاری مراسم و غیره برنامه‌ریزی نماییم. از سوی دیگر پیش از اجاره ملزومات و لوزام مورد نیاز هر رویداد باید به چند نکته توجه نمایید و سپس لوزام مورد نیاز رویداد خود را سفارش دهید: ۱- بودجه‌ای که در اختیار دارید. ۲- تعداد مهمانانی که قصد میزبانی از آنها را دارید و ۳- نوع مراسمی که دارید(رسمی، غیر رسمی و …)

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *