lg_05e86_299

نکات مهم در اجاره صندلی آرایشگاه

در هنگام اجاره دادن صندلی آرایشگاه معمولا این سوال به وجود می آید که سود کار چگونه باید تقسیم شده و میزان اجاره چقدر باید باشد. برای اجاره دادن صندلی باید به ۳ حالت زیر عمل کرد:

هزینه ثابت اجاره صندلی

معمولا مدیران سالن زیبایی بسته به فعالیت خود به صورت هفتگی یا ماهیانه مبلغ مشخصی را از کسانی که صندلی خاصی برای هر منظوری اجاره کرده اند، دریافت می کنند. در این روش هر دو طرف می توانند با برنامه ریزی و انگیزه بهتری عمل کنند. البته بزرگ ترین عیب این روش این است که در صورتی که فرد مستاجر مشتری های زیادی داشته باشد هم همان مبلغ توافق شده را می دهد و در صورتی که مشتری های کمی هم داشته باشد باز هم باید مبلغ مشخص شده را پرداخت کند که گاها دشوار خواهد بود.

اجاره درصدی صندلی آرایشگاه

روش دوم دریافت درصدی از سود است. این روش مزایای خاص خود را دارد ولی در صورت که فرد اجاره کننده بیمار شده و یا سرکار حاضر نشود، صندلی وی خالی مانده و سود شما هم به خودی خود از بین خواهد رفت. بنابراین این روش تنها برای افرادی موثر است که کاملا به یکدیگر اعتماد داشته باشند.

اجاره ثابت و درصدی صندلی آرایشگاه

در حالت سوم می توان از ترکیب دو روش گفته شده استفاده کرد. به این صورت که در قرار داد بین دو طرف یک مبلغ اجاره مشخصی در نظر گرفته شده و در کنار آن به ازای هر مشتری سود مشخصی هم باید پرداخت شود. تجربه ثابت کرده است که این روش هم انگیزه افراد اجاره کننده را بالا می برد و هم مدیران سالن زیبایی از این روش رضایت بیشتری دارند.

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *