video-projector

نکات مهم در اجاره ویدئو پروژکتور که باید به آن دقت کرد

ممکن است به دلایلی مایل به اجاره ویدئو پروژکتور باشید اما هنوز ندانید کدام نوع می تواند نیازتان را برآورده کند یا کدام نوع برای کارتان مناسب تر است. اگر به دنبال جواب این سوال ها هستید، با ادامه ی مقاله با اجاره یاب همراه باشید.

۱- میزان تضاد (contrast) را خیلی جدی نگیرید. مقدار تضاد به معنی مقدار نور بین روشن ترین تا تیره ترین نقطه ای است که یک پروژکتور می تواند تولید کند. به طور کلی چیزی که اهمیت دارد ، کیفیت تصویر ارائه شده در ویدئو پروژکتور است و پرداختن به جزییات اینچنینی فقط شما را گیج می کند.

۲- چه نوع ویدئو پروژکتوری مناسبتر است؟ البته که جواب دادن به این سوال کمی مشکل است اما در کل، ۴ نوع پروژکتور داریم که یا برای عکس مناسبتر است یا ویدئو یا متن و یا بازی. هر کدام از این ویدئو پروژکتورها، ویژگی های خاص خود را دارند مثلا در پروژکتور نوع عکسی، تکنولوژی به کار رفته در آن باعث می شود تا عکس با کیفیت بسیار بالاتری نسبت به پروژکتوری که برای نمایش متن است نشان داده شود.

۳- به توانایی حمل ویدئو پروژکتور چقدر اهمیت می دهید؟ مدل های مختلفی با سایز و اندازه و وزن های متفاوت وجود دارد از نوع سنگین گرفته تا نوع جیبی پروژکتور امروزه در دسترس است. برای مثال اگر دلیل اجاره ویدئو پروژکتور ، شرکت در یک جلسه ی کاری است، بهتر است نوعی را انتخاب کنید که از نظر وزن و سایز نرمال باشد و مشکلی را در حمل و نقل برایتان بوجود نیاورد. اگر می دانید که قرار است پروژکتور را با خود زیاد حمل کنید، پس نوعی را انتخاب کنید که سبکتر باشد.

۴- دوست دارید تصویر ایجاد شده بزرگ باشد یا کوچک؟ ویدئو پروژکتورها می توانند در فواصل مختلفی نصب شوند. پروژکتورهایی که در فواصل نزدیک نصب می شوند، معمولا تصاویر کوچکتر اما با کیفیت خوبی ارائه می دهند. پروژکتورهایی که در فواصل دورتر قرار می گیرند ، می توانند تصاویر بزرگتری بدست دهند. این در حالی است که به دلیل پخش بیشتر تصاویر در این پروژکتورها امکان دارد کیفیت تصویر پایین بیاید.

ویدئو پروژکتور | اجاره ویدئو پروژکتور | اجاره یاب

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *