yaspic-ir-lebas-aroos-7-640x380

نکات مهم در انتخاب لباس عروس

لباس عروس رویای بچگی همه دختر خانم‌هاست که البته یکی از مهم‌ترین اجزای مراسم عروسی هم هست.در گذشته رسم بر این بود که عروس‌ها همه لباس‌های سفید می‌پوشیدند با دامنی بزرگ و غرق در تور و حریر و… که از هر طرف لباس عروس آویزان می‌شد اما حالا دیگر مد روز فرق کرده است. این روز‌ها دیگر در انتخاب لباس هیچ محدودیتی وجود ندارد و عروس‌ها می‌توانند از هر مدل و رنگ لباسی برای مراسم‌شان استفاده کنند. دیگر فرقی ندارد که عروس سفید بپوشد یا نیلی یا شیری. مدل‌ لباس عروس دیگر محدود نیست و انتخاب های بسیاری وجود دارد. با این حال انتخاب لباس عروس باید با توجه به اندام و رنگ پوست عروس انجام شود.

شکل شانه، شکم و باسن ازآن چیزهایی که انتخاب را محدود‌تر می‌کند مثلا اگر اندام پُری دارید و جز افراد چاق به حساب می‌آیید بهتر است دور لباسهای پر چین و پفی را خط بکشید. لباسهای راسته شما را باریک‌تر و لاغر‌تر از آنچه هستید نشان می‌دهد.

رنگ لباس عروس خود را چگونه انتخاب می کنید؟

این روز‌ها لباس عروس بیشتر به رنگ سفید دوخته می‌شود ولی با توجه به رنگ پوست و نوع آرایش‌تان می‌توانید از رنگ نباتی، شیری و عاجی هم استفاده کنید. این وسط بیشتر مزون‌های لباس عروس پیشنهاد‌های خوبی در این زمینه می‌دهند که بهتر است به آن‌ها که در این رابطه تجربه بیشتری دارند اعتماد کنید. در رابطه با رنگ لباس حتی می‌توانید با آرایشگرتان هم مشورت کنید و از او در این زمینه راهنمایی بگیرید. طراح‌های لباس هم در این زمینه تجربه بیشتری از شما دارند.

اگر مدلی را انتخاب می‌کنید سعی نکنید آن را‌‌ همان طور که هست سفارش بدهید. گاهی بهتر است همه کار‌ها را به متخصص‌اش بسپارید و خیالتان را راحت کنید.

فقط یادتان باشد غیر از انتخاب رنگ، نوع پارچه و تزئیناتی که برای لباس به کار می‌برید هم باید با دوخت و مدلی که انتخاب کرده‌اید هماهنگ باشد. یک لباس عروس پفی با پارچه ساتن آمریکایی سنگین که فقط برق آن چشمتان را گرفته اگر چه خیلی قشنگ می‌شود اما مطمئن باشید روز عروسی از انتخابتان پشیمان می‌شوید چرا که خیلی سنگین است…!!

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *