prysm-cascade-190-collaboration-video-wall-768x461

نکات مهم قبل از اجاره lcd

 شما جهت نمایش اطلاعات یا تصاویر خود در یک سمینار،همایش،کلاس آموزشی و یاجشن ها می توانید از سه روش کلی اجاره تلویزیون lcd،اجاره تلویزیون شهری و یا اجاره ویدئو پروژکتور نیاز خود را برطرف نمایید.در این پست به طور اختصاصی در مورد اجاره تلویزیون lcd بحث خواهیم کرد.

اجاره تلویزیون در چه اندازه هایی انجام می شود؟

تلوزیون ها معمولا در سایز های بین۳۲ الی ۸۵اینچ اجاره می شوند.در طول این سال ها پرکاربرد ترین تلویزیونی که مورد اجاره قرار گرفته تلویزیون های ۴۲ اینچ بوده است.بسیاری از اوقات تلویزیون ها را به صورت جفتی در سایز های یکسان اجاره می کنند.

اجاره تلویزیون lcd چه کاربرد هایی دارد؟

۱- استفاده در غرفه های نمایشگاهی جهت پخش تیزر های تبلیغاتی

۲- استفاده در کلاس های آموزشی با جمعیت های نسبتا کم و متوسط

۳- بسیاری از گروه های موزیک نیز جهت پخش کلیپ های مربوط به آهنگ های در حال پخش از تلویزیون های ال سی دی یک سایز استفاده می کنند.


اجاره تلویزیون | اجاره یاب

اجاره تلویزیون lcd چه مزایایی دارد؟

اکثر تلویزیون های پیشرفته قابلیت نصب هر وسیله ای از قبیل کامپیوترهای خانگی،لپ تاپ ،دوربین های فیلمبرداری و عکاسی و … را دارا می باشند.

زمانی که شما یک تلویزیون lcd را اجاره می کنید مشکلی در نصب و راه اندازی آن قطعا ندارید اما در مورد ویدئوپروژکتور ها و تلویزیون های شهری معمولا شما نیاز به یک اپراتور متخصص دارید.

مقایسه قیمت اجاره lcd  ،اجاره ویدئو پروژکتور و اجاره تلویزیون شهری:

قیمت اجاره lcd در حال حاضر به شرح زیر می باشد:

اجاره تلویزیون ۳۷ اینچ                                     ۶۰,۰۰۰

اجاره تلویزیون ۴۲ اینچ                                     ۷۰,۰۰۰

اجاره تلویزیون ۴۶ اینچ                                     ۸۰,۰۰۰

اجاره تلویزیون ۵۰ اینچ                                     ۱۵۰,۰۰۰

اجاره تلویزیون ۵۵ اینچ                                     ۳۰۰,۰۰۰

اجاره تلویزیون ۶۰ اینچ                                     ۴۰۰,۰۰۰

تلویزیون ها از نظر تکنولوژی ساخت :

همانطور که میدانید تلویزیون ها از از نظر تکنولوژی ساخت به سه دسته ی lcd ،led و پلاسما تقسیم می شوند.در بازار اجاره تلویزیون معمولا مشتریان از اصطلاح اجاره تلویزیون lcd استفاده می کنند.

اجاره تلویزیون های LCD  :

اصطلاح تلویزیون LCDاشاره به بسیاری از انواع مختلف تلویزیون در بازار دارد .نقطه مشترک تلویزیون های LCDفناوری ساخت آنها می باشد .پنل های LCD از دو لایه مواد  شفاف تشکیل شده است که یکی از لایه ها کریستال مایع می باشد.عبور جریان الکتریکی از کریستال مایع باعث تشکیل تصویر می گردد. در تلویزیون های LCDبر خلاف تلویزیون های دیگرکه نور خود را از یک منبع خارجی دریافت می کنند معمولا از لامپ های فلورسنت برای تامین نور کریستال مایع استفاده می کنند.

اجاره led:

تلویزیون های LEDنوعی از تلویزیون های LCDمی باشند با این تفاوت که به جای استفاده از لامپ های فلورسنت از دیودهای نورافشان ریز استفاده شده است. این تلویزیون ها ضخامت کمتری نسبت به تلویزیون های LCD  دارند.

تلویزیون های پلاسما:

تکنولوژی ساخت تلویزیون های پلاسما متفاوت از تلوزیون های ال سی دی و led می باشد. در ساخت صفحه نمایش این تلویزیون ها از دو ورقه  شیشه ای استفاده شده است. در هر کدام از ورقه ها آرایه ای از سلول های گازی کوچک که هر کدام در نقش یک لامپ فلورسنت  را دارند وجود دارد.با ساطع شدن نور ماوراء بنفش بصورت لکه های قرمز،سبز و آبی بر روی صفحه نمایش تصویر تشکیل می شود.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *