8156165537

ویژگی های اسکوتر برقی Ninebot Mini Pro

امروز در اجاره یاب قصد داریم تا به بررسی یکی از انواع اسکوتر برقی با نام Ninebot Mini Pro بپردازیم.

وزن این دستگاه ۱۲ کیلوگرم است که باعث میشود شما راحت تر بتوانید آن را جابه جا کرده و از آن استفاده کنید. با استفاده از این دستگاه در امر جابه جایی کمک زیادی به حمل و نقل عمومی و ترافیک کرده اید. این دستگاه دارای اهرامی برای هدایت است که کاربر راحت تر میتواند در مقایسه با سایر اسکوترهای برقی از آن استفاده کند. این دستگاه دارای نشانگر میزان شارژ باقیمانده، نشانگر بلوتوث و چراغ در جلوی دستگاه می باشد. چراغ هایی که در جلوی دستگاه قرار داده شده اند این قابلیت را دارند که به صورت خودکار در جاهای تاریک روشن شوند و مسیر روبه روی کاربر را روشن کنند که این امر از پیشامد حادثه جلوگیری میکند.

جالب است بدانید در پشت دستگاه مینی پرو نیز چراغ هایی تعبیه شده است که ۱۶ میلیون رنگ را به خوبی میتوانند به نمایش در بیاورند. تمام این چراغ ها به هنگام ترمز یا چرخش و حرکت روبه جلو رنگ های متفاوتی را به نمایش می گذارد. مینی پرو دارای استاندارد IP54 مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و غبار است و به راحتی از آن میتوان در جاهای مرطوب و هنگام بارندگی استفاده کرد.

نحوه کار

برای استفاده از این دستگاه کار چندان مشکلی را پیش روی خود ندارید، فقط کافی است برای کنترل این دستگاه کمی بدنتان را به سمت جلو متمایز کنید و پاهایتان را روی سنسورهای مخصوص یا همان پدال های تعبیه شده روی دستگاه قرار دهید و با اندکی فشار به روی آنها میتوانید دستگاه را به حرکت در بیاورید. وزن شخص کاربر در نحوه عملکرد دستگاه بسیار موثر است و در تمام حرکات و حتی شارژ آن تاثیر میگذارد. به یاد داشته باشید که برای توقف دستگاه باید بدنتان را به عقب متمایل کنید تا دستگاه بایستد.

موتورهای این دستگاهها قدرتی معادل ۸۰۰ وات دارند با اینکه وزنی بیشتر از ۱۲٫۵ کیلوگرم ندارند، ولی قادر هستند سرعتی معادل ۱۸ کیلومتر رابه کاربران خود ارائه بدهند که همین موضوع به جذابیت آنها اضافه کرده است. این سرعتی که گفته شد ۴ برابر یک پیاده روی معمولی میباشد که میتوانید شما را برای طی کردن مسیرهای روزمره زندگیتان کمک کند. البته باید در روبه رو شدن با ناهمواری های سر راهتان بسیار مراقب باشید و با احتیاط عمل کنید که دچار مشکلی نشوید.

برای چرخیدن با این دستگاه فقط کافیست اهرامی که برای کنترل و هدایت شما در نظر گرفته شده است را به سمتی که مد نظرتان است بچرخانید. با فشاری که به اهرام وسط دستگاه وارد میکنید با توجه به سنسورهایی که در این قسمت کار گذاشته شده است به راحتی به همان سمتی خواهید رفت که فشار را به همان قسمت وارد کرده اید. به یاد داشته باشید اسکوترهای هوشمند بسیار حساس هستند و با کوچکترین اشاره از سمت عضلات پای شما فورا عکس العمل نشان میدهند. سرعت این دستگاه تحت کنترل شماست هرچقدر فشاری که به روی پدال ها وارد میکنید بیشتر باشد, سرعتی بیشتر و هر قدر این فشار کمتر بوده، سرعت کمتری را از دستگاه شاهد خواهید بود.

برای اینکه بتوانید با این اسکوتر برقی برانید، کافی ست کمتر از ۳ دقیقه وقت بگذارید، شاید با خواندن این زمان برای شما اغراق آمیز جلوه کند ولی با دیدن و سوار شدن روی این دستگاه خواهید دید که همان طور که گفته شد سواری با این دستگاه کار چندانی ندارد و شما به راحتی میتوانید آن را انجام دهید. فقط کافیست بتواند در ابتدای سواریتان تعادل خود را حفظ کنید و بعد با فشار پاهایتان شروی پدال های تعبیه شده شروع به حرکت کنید. mini pro فقط میتواند در شیب های ملایم مورد استفاده قرار بگیرد و نهایتا از شیب ۱۵ درجه میتواند به راحتی عبور کند. میزان قدرت موتور این دستگاه ها در مسیرهای ناهموار تنظیم میشود و میتوانند در محیط های سنگ ریزه یا سرامیک به راحتی عبور کنند.

اجاره اسکوتر(اجاره یاب)

باتری

باتری این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که با یک بار شارژ کامل میتواند تا ۳۰ کیلومتر به کاربر خود سواری دهد و معمولا از توان و قدرت خوبی برخوردار بوده و اغلب ۵۷۰۰ آمپری هستند.

اپلیکیشن

در مدل های پیشرفته این دستگاه اپلیکیشن کنترل از را دور نیز نصب شده که به جذابیت این دستگاهها افزوده است. با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید رنگ چراغ های این اسکوتر را تغییر دهید یا اطلاعاتی در مورد مسافت، سرعت و میزان مصرف باتری در اختیار داشته باشید. با این اپلیکیشن به راحتی میتوانید روی سنسورهای دستگاه نیز کنترل داشته باشید و میزان دقت آنها را بالا ببرید. شما با استفاده از این قدرت از راه دور میتوانید اسکوتر را به سمت خود بیاورید و بعد سوار آن شوید و حتی وقتی این اسکوتر مورد استفاده فرزندانتان قرار میگیرد، سرعت آنها را نیز کنترل کنید.

اجاره اسکوتر(اجاره یاب)

جمع بندی

اسکوتر مینی پرو وسیله ای زیبا و هوشمند و با کیفیتی عالی است که میتواند موارد مصرف زیادی داشته باشد. سواری با این دستگاه به قدری آسان و لذت بخش است که با یک بار امتحان کردن این دستگاه دوست دارید به طور مدام از آن استفاده کنید.

منبع: هایپرجیم

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید.

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *