maghale-14

پس از اجاره تجهیزات نمایشگاهی غرفه را چگونه طراحی کنیم؟

اولین کاری که افراد برای برگزاری یک نمایشگاه انجام می‌دهند، اجاره تجهیزات نمایشگاهی است. اما بعد از این کار اولین چیزی که به ذهنمان می‌رسد چگونگی چیدمان فضای آن است. کاری که به آن طراحی غرفه می‌گویند. موارد مختلفی را باید برای این طراحی در نظر گرفت. اولین موردی که باید به آن فکر کرد، نوع محصولاتی است که توسط شرکت ارایه می‌شود. می‌توان فضای غرفه، رنگ دیوارها و حتی ورودی آن را طوری طراحی کرد که یادآور محصولی باشد که شرکت می‌فروشد. حتی می‌توان ترکیب رنگ‌های مختلفی برای دیوارها و حتی کف آن به‌کار برد که نشان‌دهنده‌ی محصول و از طرفی حسی عالی برای فرد به‌وجود آورد. به‌عنوان مثال ترکیب رنگ‌های گرم که پرانرژی هستند و رنگ‌های خاکستری که سردترند حسی متعادل را برای بازدیدکننده ایجاد می‌کند.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

تعداد نفراتی که در غرفه فعالیت می‌کنند نیز مهم است. زیرا فضای در نظر گرفته شده برای حضور آنان باید به‌گونه‌ای باشد که به‌راحتی در آن حرکت کرده و در مواقعی بتوانند استراحت کنند. همچنین در طول برگزاری نمایشگاه صاحبان شرکت‌ها و مشاغل به‌عنوان بازدیدکنندگان حرفه‌ای به‌شمار می‌روند و ممکن است که بخواهید در مورد فعالیت‌های مشترک صحبت کنید که در این صورت وجود یک فضا و دکوراسیون مناسب برای برگزاری جلسات مهم است. اجاره تجهیزات نمایشگاهی مناسب برای این‌گونه جلسات، بسیار اهمیت پیدا می‌کند. این وسایل باید در محلی قرار گیرند که به دور از هیاهو و شلوغی‌های موجود در فضای نمایشگاه باشد تا بازدیدکنندگان بتوانند در فضایی راحت به جلسه با عوامل شرکت شما بپردازند.

از دیگر تجهیزات نمایشگاهی که می‌تواند در جذب مخاطبان در طول برگزاری نمایشگاه موثر باشد، تهیه‌ی عکس‌هایی با کیفیت بالا از محصولات موجود در شرکت است که کمک فراوانی به معرفی نوع فعالیت کارگزاران می‌کند. استفاده کردن از تاقچه‌هایی برای قرار دادن لوح تقدیر، تندیس یا لوازم دکوری با ترکیب‌بندی رنگی متناسب با نماد شرکت، از دیگر کارهای خلاقانه است که می‌تواند به زیباتر شدن فضای غرفه کمک فراوانی کند. حتی می‌توان رنگی که برای کف زمین در نظر گرفته می‌شود به‌گونه‌ای باشد که رنگ‌های دیگر بخش‌ها را تحت تاثیر قرار ندهد.

کرایه وسایل نمایشگاهی

نورپردازی زیبا برای بخش‌های مختلف غرفه می‌تواند فضایی آرامش‌بخش برای صحبت کردن با مشتریان ایجاد کند. وجود نظم در طراحی غرفه از دیگر مواردی است که باید به آن دقت کرد. برخی فکر می‌کنند شلوغ کردن فضا برای ایجاد یک فضای ناب و خاص کافی است، در صورتی‌که ایجاد نظم در قرارگیری تمام تجهیزات نمایشگاهی از قبیل میز، صندلی، لوازم دکوری، نمونه‌ی محصولات و حتی رنگ‌های مختلف مطمنئنا بر تمام افراد جذاب و دوست‌داشتنی‌تر خواهد بود.

اجاره خدمات نمایشگاهی- کرایه خدمات نمایشگاهی

با ذکر تمام این موارد نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد این است که، یکی از عوامل مهم موفقیت پس از شرکت در نمایشگاه، اجاره تجهیزات نمایشگاهی مناسب و طراحی مناسب غرفه است. پس سعی کنید برای این کار به اندازه‌ی کافی وقت بگذارید و از مشاوران حرفه‌ای در این زمینه کمک بگبرید تا فضای مورد نظر شما را به یک مکان خاص تبدیل کنند. با این‌کار هم باز دیدکنندگان از کار شما لذت می‌برند و هم درصد موفقیت شما به طرز چشم‌گیری زیاد خواهد شد.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *