u6pwwk707msdr0x2nn5s

چند طرح بسیار جالب از صندلی‌های کرایه‌ای

استایل و سبک میز و صندلی در مراسمات رسمی یکی از موارد بسیار مهم در دکوراسیون و تجلیل مراسم مورد نظر می‌باشد. صندلی‌های تاشو و صندلی شیواری از دسته صندلی‌هایی می‌باشند که در برگزاری مراسمات رسمی و جشن‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین میزبانان این دسته از مجالس از این نوع صندلی‌ها به‌عنوان صندلی کرایه‌ای استفاده می‌نمایند. همان‌طور که می‌دانیم قیمت صندلی کرایه‌ای از مدل‌ها و سبک‌های مختلف مثلا: قیمت کرایه صندلی شیواری و یا قیمت کرایه صندلی تاشو، که در مراسم‌های رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند، بسته به سبک و طرح و کیفیت و ظاهر آن‌ها، به‌خصوص میزان مجلل بودن آن‌ها متفاوت است.

در این مقاله به معرفی چندین مدل از مشهور‌ترین مدل‌های موجود در انواع مختلف از صندلی‌های شیواری و تاشو که می‌توانند بهترین گزینه برای انتخاب صندلی کرایه‌ای در جشن‌ها باشند، خواهیم پرداخت.

صندلی کرایه‌ای معروف به صندلی شیواری(Chiavari ) و قیمت این دسته از صندلی کرایه‌ای‌ها

این سبک صندلی، که از چوب خیزران مصنوعی ساخته می‌شود، گزینه‌ی بسیار مناسب و متداولی برای انتخاب یک نوع خاص از صندلی کرایه‌ای، برای انواع مختلفی از جشن‌ها از جمله، جشن عروسی می‌باشد. در برخی مواقع این دسته از صندلی کرایه‌ای‌ها از جنس‌های دیگری مانند: چوب طبیعی، طرح‌هایی از کریستال‌های بی‌رنگ و یا جنس فلز ساخته می‌شود که همین تفاوت در جنس مواد به‌کار رفته برای ساخت آن‌ها، منجر می‌شود تا قیمت کرایه صندلی تاشو و قیمت کرایه صندلی شیواری ، در انواع مختلف، متفاوت باشد.

صندلی کرایه‌ای مدل آفتاب‌پرست و قیمت کرایه صندلی شیواری آفتاب‌پرست

اگر شما این دسته از صندلی کرایه‌ای را به رسمیت نمی‌شناسید پس مسلما از قیمت کرایه صندلی شیواری آفتاب‌پرست نیز آگاهی ندارید..! این عدم شناخت و آگاهی به این دلیل است که در اکثر مواقع این نوع از صندلی کرایه‌ای با لباس یا کاور صندلی تزئین می‌شوند، بنابراین ظاهر آن‌ها از دید شما مخفی می‌ماند. نکته‌ی بسیار جالب دیگر این است که همین لباس‌های به‌کار رفته برای شکیل کردن و زیبا‌سازی صندلی کرایه‌ای بر روی قیمت صندلی کرایه‌ای نیز تاثیر می‌گذارد. البته صندلی کرایه‌ای مدل آفتاب‌پرست، در مواقعی با همان قاب فلزی اصیل خود نیز در مراسم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کل، قیمت کرایه صندلی تاشو و قیمت کرایه صندلی شیواری در طرح‌ها و سبک‌های مختلف، هم با روکش‌های تزئینی استفاده می‌شوند و هم بدون روکش و با قاب اصلی خود. که این امر نیز بیشتر با سلیقه‌ی افراد و همچنین، به نوع مجلسی که صندلی کرایه‌ای برای آن مهیا می‌گردد مرتبط است.

صندلی کرایه‌ای مدل نامرئی و قیمت کرایه صندلی نامرئی

اگر به دنبال نوعی از صندلی کرایه‌ای به سبک بسیار مدرن و امروزی هستید، صندلی کرایه‌ای مدل نامرئی، گزینه‌ی بسیار خاص و ایده‌آل، برای زیباسازی محیط برگزاری جشن شما خواهد بود. این دسته از صندلی‌ها اکثرا به رنگ شیشه‌ای (بی‌رنگ) تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما در مواردی رنگ‌هایی از این صندلی‌ها مانند: خاکستری، صورتی، آبی، سبز، نارنجی نیز در مجالس به چشم خورده است. که رنگ‌بندی متفاوت این نوع صندلی کرایه‌ای خود یک عامل موثر در قیمت صندلی کرایه‌ای مدل نامرئی یا شیشه‌ای یا شبحی می‌باشد.

صندلی کرایه‌ای باغ انگلیسی و قیمت آن

در ساخت صندلی باغ انگلیسی، با ترفند‌های بسیار خاص و متبحرانه‌ای، فلز آهن را به اشکال مختلفی در می‌آورند. صندلی کرایه‌ای باغ انگلیسی یکی از زیبا‌ترین طرح‌های صندلی کرایه‌ای می‌باشد و بسیار جالب است که، قیمت کرایه صندلی شیواری طرح باغ انگلیسی، با این‌که بسیار شیک و خاص می‌باشد، ولی از قیمت اجاره‌ی بسیار مناسبی نیز برخوردار است. شرکت‌های تولید و ساخت مبلمان طیف بسیار وسیعی از این دسته صندلی کرایه‌ای را در طرح‌های متنوع به بازار فروش و کرایه‌ی صندلی عرضه می‌نمایند. برای نمونه: طرح کتیبه‌ای کلاسیک، طرح مشبک و طرح‌های بسیار دوست‌داشتنی دیگر…

صندلی باغ انگلیسی با مدل خاصی به نام نخ‌نما که پر از توری‌های آهنی بسیار نازک می‌باشد می‌تواند یک انتخاب بسیار جالب برای عروسی‌هایی باشد که در باغ برگزار می‌شوند. البته در کرایه‌ی این نوع از صندلی باید قبل از فیکس کردن قیمت صندلی کرایه‌ای، مطمئن شده باشید، که بالشتک حمایتی همراه صندلی را نیز بر روی صندلی قرار دهند.

در پایان بهتر است به این نکته نیز اشاره نماییم که صندلی‌های تاشو نیز در برخی مجالس مورد استفاده قرار گرفته و دارای طرح‌های بسیار خاص و شکیلی نیز می‌باشند. تنها با این تفاوت که قیمت کرایه صندلی تاشو نسبت به قیمت کرایه صندلی شیواری، مناسب‌تر بوده و در میهمانی‌ها و مراسمات کوچک‌تر، از این نوع صندلی کرایه‌ای برای چیدمان محوطه استفده می‌شود.

به‌طور کلی طرح‌های بسیار گسترده‌تری از صندلی برای برگزاری مجالس توسط شرکت‌های خدمات مجالس ارائه می‌گردد. تنها نکته‌ای که لازمه‌ی یک انتخاب صحیح و به‌صرفه می‌باشد، اندکی تحقیق در زمینه‌ی فعالیت شرکت‌های مختلف و بررسی قیمت‌های مختلف ارائه شده از سمت آن‌ها برای انواع مختلف صندلی کرایه‌ای می‌باشد. در این‌صورت بدون هیچ جای نگرانی صندلی ایده‌آل و مورد پسند خود از لحاظ سبک صندلی و قیمت کرایه صندلی، انتخاب و اجاره خواهید نمود.

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *