df

چه لپ تاپی متناسب با تیپ شخصیتی شماست؟

انواع لپ تاپ‌، علیرغم فرم و ظاهر کاملا شبیه به هم، امکانات یکسانی ندارند (چه به لحاظ سخت‌افزاری و چه از لحاظ نرم‌افزاری) و اصلا یکسان ساخته نمی‌شوند. هر لپ تاپ قابلیت تبدیل شدن به بهترین لپ تاپ را داراست، به این شرط که با توجه به هرگونه نیاز و کاربردهایی که شما می‌خواهید، پیکربندی و مدیریت شود، بطوری که بعد از خرید یا اجاره لپ تاپ به خود بگویید: این دقیقا همان لپ تاپی است که برای من ساخته شده است!

بیایید نگاهی به تیپ‌های مختلف کاربران بی‌اندازیم و نیازهای هرکدام را بررسی کنیم. شناخت نیازهای کاری هر تیپ، راهنمای انتخاب و اجاره لپ تاپ مناسب از بین انواع لپ تاپ بیشماری‌ست که امروزه با آنها روبرو هستیم.

تیپ A: برای کابر قدرتمند

اجاره لپ تاپ(اجاره یاب)

آلفاهای زن و مرد (در علم رفتارشناسی به کسانی که رهبری گروه را دست می‌گیرند اطلاق می‌شود)، همان کسانی که حتی موقع خوردن یک بیسکوییت در حال رفع یک بحران هستند یا در قطار، مشغول به پایان رساندن گزاراش و آمارهای پژهش‌شان هستند، کاربرانی هستند که در خرید لپ تاپ یا بعضا اجاره لپ تاپ موردنیازشان، به عنصر قدرت نیاز دارند. یک لپتاپ قدرتمند در آنالیز داده‌ها (کار مدام با نرم‌افزارهای پاورپوینت و صفحات گسترده اکسل و یا بررسی شماها در اتوکو)، و تحلیل درست آنها، و دارا بودن کارت گرافیک نسبتا خوب، برای این گروه مناسبترین و بهترین لپ تاپ خواهد بود. دو مدل پیشنهادی (HP Zbook F2Q82UT Mobile 17.3″ Workstation و GS60 Ghost-003 15.6″ Notebook Computer از MSI)، تناسب خاصی با اندام و ظاهر این تیپ از کاربران دارد: هر دو باریک هستند!

تیپ B: برای یک هنرمند

اجاره لپ تاپ(اجاره یاب)

اگر در حال حاضر دانشجوی هنر هستید قصد خرید لپ تاپ داشته باشید، نیاز به لپ تاپی دارید که بتواند طراحی‌های شما، نقاشی و یا ویرایش عکسهای دیجیتال شما را براحتی رفع و رجوع کند. برخی از ادیتورهای حرفه‌ای ویدیو نیز برای انجام عملیات ویرایش و تدوین فیلم نیاز به لپ تاپ حرفه‌ای دارند که در آن صورت بایستی با اجاره لپ تاپ مورد نظر، بتوانند پروژه سنگین خود را با کیفیت خوبی به انجام برسانند. اجاره لپ تاپ علاوه بر تقلیل هزینه‌ها، امکان داشتن چند لپ تاپ حرفه‌ای در یک زمان را فراهم می‌کند. ۱۵٫۴″ Apple MacBook Pro با صفحه نمایش رتینا، یک لپ تاپ استاندارد با پردازنده‌ای قوی و حافظه بالا (برای نگهداری آرشیو هنری) برای شروع، انتخاب خوبی است. همچنین لپتاپ HP ZBook 15 F2P51UT 15″ با طراحی ماهرانه در صفحه نمایش خصوصا قدرت بالای تشخیص رنگی، می‌تواند بهترین لپ تاپ برای افراد تیپ B باشد.

تیپ C: بازیکن

اجاره لپ تاپ(اجاره یاب)

اگرچه بازی کردن در کنسول بازی همیشه ماجراجویانه‌تر است، بازی روی کامپیوتر (PC gaming) همیشه برتر خواهد بود. نصب و راه‌اندازی بازی در کامپیوتر بسیار راحت‌تر و کم‌دردسرتر از کنسول‌های بازی است. انواع لپ تاپ با پردازنده‌های قوی، گرافیک بالا و سرعت و همچنین حافظه، می‌توانند بهترین لپ تاپ ها برای کاربران طرفدار گیم باشند. سری لپ تاپ GS60 Ghost Pro با صفحه نمایش فول اچ دی و امکانات قوی یکی از انواع لپ تاپ بازی مناسب برای تیپ C است که می‌توانند با قیمتی مانسب‌تر اقدام به اجاره لپ تاپ نمایند. دیگر پیشنهاد خرید لپ تاپ تیپ C: ASUS G750JH-DB71 17.3″ Notebook Computer یک نیروگاه بازی با ۲۴ گیگ رم.

تیپ D: کاربر متوسط

اجاره لپ تاپ(اجاره یاب)

این دسته از افراد که جمعیت بسیاری دارند، نیاز اختصاصی به لپ تاپ ویژه ندارند بلکه فعالیت‌های روزمره مثل گشت‌و‌گذار در اینترنت، صحبت با دوستان از طریق اسکایپ و یا آپدیت کردن وبلاگ شخصی را انجام می‌دهند و از لحاظ فنی نیاز به خرید یا اجاره لپ تاپ قدرتمند ندارند. دو لپ تاپ ASUS T100 Series Transformer Book و Aspire E5-571P-51GN 15.6″ Multi-Touch Notebook Computer از انواع لپ تاپ مورد نیاز برای تیپ D کاربران متوسط می‌باشد.

پس کاربران را به ۴ تیپ مختلف دسته‌بندی کردیم و نیازهای هرکدام را به اختصار شرح دادیم. اگر قصد خرید لپ تاپ یا اجاره لپ تاپ داشته باشید، پیش از هرچیزی بدانید که هر لپ تاپ متناسب با نیاز خاصی ساخته شده است. با بدست آوردن یک شناخت درست از کارتان، می‌توانید از بین انواع لپ تاپ های مختلف موجود در بازار، یک گزینه منحصر بفرد یعنی بهترین لپ تاپ ممکن برای خود را بیابید.

 به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *