v1

چه نکاتی را در اجاره یا خرید ” تلویزیون شهری ” رعایت کنیم؟(قسمت اول)

همانطور که می‌دانیم شرکت های تولیدی بزرگ و سازمان های خدماتی بر این باورند که تبلیغات است که تجارت آن ها را رونق بخشیده است و همواره در راستای تبلیغات فعالیت های خلاقانه ای را انجام می‌دهند. یکی از این خلاقیت ها که تبلیغات را به مرحله جدیدی برد استفاده از تلویزیون های شهری بود. تلویزیون هایی غول پیکر و با کیفیتی فوقالعاده، تصاویر و ویدیو هایی را به نمایش در می‌آوردند که نظر تمام عابرین را به خود جلب می‌کرد.

امروزه پیدا کردن تلویزیون شهری مناسب جهت نمایش تبلیغات با توجه به تنوع بسیار در مدل و برندها کار ساده ای نیست. بدیهی است که برای هرگونه تجارتی که دارید می‌بایست تلویزیون شهری ای را اجاره کنید که بتواند هرگونه محتوای گرافیکی مدنظر را با بهترین کیفیت به نمایش در آورد.

در این مقاله سعی می‌کنیم، موارد و خصوصیاتی که به شما در راستای اجاره یا خرید این تلوزیون ها کمک می‌کند را مورد بررسی قرار دهیم.

گام اول : ابتدا سوالاتی را بر روی کاغذ برای خود مطرح می‌کنیم

  • آیا می‌خواهیم بر روی تلویزیون شهری مطالب علمی قرار دهیم یا سرگرمی؟
  • آیا این تبلیغات چشمگیر خواهند بود ؟
  • آیا محتوای تبلیغات ما “داینامیک” و شامل ویدئو و تصویر است ؟
  • آیا متون آن شامل کلمات کلیدی و حساس است ؟

جواب دادن به این سوالات می‌تواند تا حد قابل توجهی انتخابتان را محدود کند و شما را به انتخاب و اجاره  تلویزیون شهری مورد نظرتان نزدیکتر کند.

گام دوم: در نظر گرفتن مکان مورد نظر جهت نصب و نمایش اگهی

مکان نصب تلویزیون‌های شهری  می‌تواند در بیرون از سالن ها و در خیابان ها و بیلبورد های تبلیغاتی باشد یا در اماکنی مانند بانک‌ها، ادارات، مطب پزشکان و دیگر مکانهای پر مراجعه باشد. بسته به درخواست شما و اندازه مانیتوری که اجاره یا خریداری نموده‌اید متغیر باشند.

حال اگر شما بخواهید تلوزیون شهری را در بیرون و به صورت outdoor  نصب کنید، نمایش دهنده‌ی شما می‌بایست دارای خصوصیتی باشد که بتواند در روشنایی روز و نور مستقیم افتاب، محتویات را به خوبی و وضوح نمایش دهد. نمایش گرهای LED و LCD انواع این تلویزیون‌های شهری هستند، هردو می‌توانند انتخاب مناسبی برای نمایش بهتر باشند اما تفاوت‌هایی هم در این میان وجود دارد:

همانطور که می‌دانیم LED ها کم مصرف تر از LCD ها هستند و از طرف دیگر LCD ها را میتوان با هزینه های کمتر اجاره کرد. پس وقت و هزینه خود را بر سر انتخاب این دو صرف نکنید. شاید در اکثر تلویزیون‌های شهری از LED ها استفاده شود اما استفاده از LCD ها هم می‌تواند به خوبی LED باشد.

وقتی از تبلیغات بیرونی و یا outdoor استفاده می‌کنید باید درنظر بگیرید که تلویزیون شهری که اجاره یا خریداری کرده‌اید دارای صفحه نمایش ” مات ” باشد. به این دلیل که در روز های افتابی، نور کمتری را بازتاب کرده و محتویات تبلیغاتی به وضوح به نمایش در می‌آیند. حال که تلویزیون شهری خود را نصب کردید می‌توانید یک پوشش و محافظ مخصوص برای آن خریداری کنید تا آن‌ را در برابر هوای نا مطلوب و طوفانی حفظ کند البته که نباید نگران آب و هوای بارانی باشید، این تلوزین ها از ویژگی ضد آب بودن هم برخوردار هستند و می‌توانند در برابر بارش سنگین باران، مقاوم باشند.

اجاره تلویزیون شهری(اجاره یاب)

گام سوم: انتخاب صحیح اندازه صفحه نمایش ها

انتخاب اندازه صفحه نمایشگرها ممکن است به نظر امر ساده ای باشد، اما برای انتخاب اندازه مناسب نکات کلیدی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند. ابتدا باید اندازه مکان مورد نظرجهت نصب تلویزیون شهری را در نظر گرفت هرچقدر فضا بزرگتر باشد به تلوزیونی با رزلوشن بیشتر نیاز مندیم.

نکته دیگر این است که عابرین و تماشا کنندگان از چه فاصله ای باید تبلیغات را نظاره کنند؟ فاصله بین چشم بیننده و صفحه تلوزیون شهری می‌تواند مهم ترین عامل جهت نمایش کیفیت تصاویر باشد. تصاویر می‌توانند بسته به فاصله، رزولوشن و تراکم پیکسل‌ها، به وضوح دیده شوند یا اینکه تصویری تار و نامعلوم را به نمایش در آورد و می‌بایست به انتخاب تراکم پیکسل و فاصله چشم تا صفحه نمایش توجه فراوانی نمود.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *