v2

چه نکاتی را در اجاره یا خرید ” تلویزیون شهری ” رعایت کنیم؟(قسمت دوم)

گام چهارم: رزولوشن مناسب کدام است؟ Full HD یا U-HD یا ۴K ؟

همیشه توجه داشته باشید تلویزیون‌های شهری را از روی شنیده‌ها انتخاب نکنید. ممکن است شخصی به شما بگوید فقط و فقط صفحه نمایشگر LED را انتخاب کنید، یا بر عکس. اما هیچ یک به خصوصیات توجه خاصی ندارند. برای مثال برخی تلویزیون‌های شهری دارای نمایشگر LED و با کیفیت نمایشHD  هستند، اما بعد از اجاره آن متوجه می‌شویم که سیستم از ورودی‌های HDMI پشتیبانی نمی‌کند که این ضعف در تلوزیون‌های HD، ضعف اساسی به شمار می‌رود.

اجاره تلویزیون LED

گام پنجم: اطمینان از سازگاری تلوزیون شهری با محتوا و نرمافزار‌های پخش کننده

این نکته بسیار قابل توجه است که در هنگام اجاره تلویزیون شهری مورد نظر به سازگاری‌‌ آن با دستگاه‌های Player که در اختیار دارید و نوع محتوا و فیش‌ها یا درگاه‌های خروجی و ورودی توجه کنید. برخی تلویزیون‌های شهری دارای قابلیت بسیار جالبی هستند. این تلویزیون‌ها دیگر نیازی به نرم‌افزار Player  مجزا ندارند، و می‌توانید مستقیما محتوای تبلیغاتی را به صورت SD Memory Card و یا USB Flash Memory‌ ها به نمایشگر متصل کرده و خروجی را با کیفیت هرچه تمام‌تر ملاحظه کنید.

اجاره تلویزیون شهری

گام ششم: مقایسه را به نام برندها محدود نکینم

بدون شک تمامی برندها و تمامی کمپانی‌های تولید کننده نمایشگرهای بزرگ مخصوصا برند‌های صاحب نام در این زمینه مدعی بهترین کیفیت هستند. اما اگر شما به دنبال برند دلخواهی هستید در هنگام خرید یا اجاره تلویزیون‌های شهری به چند نکته توجه کنید. مهم نیست که چه برندی را انتخاب می‌کنید، چون گاهی اوقات دو کمپانی امکانات مشابهی را بر روی تلوزیون‌های شهری خود پیاده کرده‌اند، و تنها تفاوت آنها قیمت و نام تجاری‌شان می‌باشد. پس همیشه به یاد داشته باشید، تمامی مدل‌های مد نظر خود را به تنهایی مورد بررسی و مقایسه قرار دهید و هیچگاه تنها با توجه به نام تجاری و برند، نمایشگر خود ‌را انتخاب نکنید.

گام هفتم: توجه به جزئیات در انتخاب

همانطور که در موارد قبلی توضیح داده شد، نمی‌توان در رابطه با انتخاب LED و یا LCD در تلوزیون‌های شهری توصیه بخصوصی کرد،اما این موضوع درباره‌ مانیتور‌ها و تلویزیون‌های روزمره صدق نمی‌کند. تلویزیون‌های شهری معمولا دارای قابلیت‌هایی هستند که پیش‌تر به آن‌ها شاره شد. حال به موراد جدیدی اشاره خواهیم کرد که شما را به انتخاب صفحه نمایش مناسب و مد نظرتان نزدیک می‌کند. مواردی از قبیل تنظیمات روشنایی (Brightness) مدت زمان استفاده از‌‌ آن در طول روز (time of operation)، ضد بازتاب نور  (anti-glare) و امکان تطبیق نور صفحه با شرایط روشنایی محیط  (accommodate light) و امکانات حرفه ای دیگر.

با توجه به توضیحاتی که داده شد، حال شما می‌توانید در خصوص اجاره تلوزیون شهری مورد نظر خود تصمیم‌گیری نمایید و صفحه نمایش را مملو از تصاویر و نوشته‌های تبلیغاتی نمایید و بسته به نیاز و اهداف مجموعه‌ آن ‌را در مکان مناسب به نمایش در آورید.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *