2

چگونگی رانندگی با اسکوتر هوشمند!

در دنیای امروزی مشکل رفت و آمد و ترافیک یکی از معزلات حل نشدنی ماست که باعث بسیاری از مشکلاتی مانند آلودگی و انواع بیماری ها شده است.یکی از دلایل طراحی و تولید اسکوتر برقی هم به کمک کردن به این مشکلات بر میگردد تا بتواند باری از دوش این مسایل حل نشدنی بردارد.

اسکوتر برقی وسیله ورزشی تفریحی است که با ظاهری ساده و کاربردی آسان توانسته توجه اغلب مردم را در همه سنین به خود جلب کند.از این وسیله میتوان به راحتی در تمام اماکن عمومی، پارک ها ، فروشگاه ها ، انبارهای بزرگ و مراکز خرید یا حتی تردد در خیابان ها و معابر استفاده کرد.

چگونه یک اسکوتر هوشمند Smart balance را برانیم؟

اسکوتر برقی طوری طراحی شده است که در هر سن و سالی که باشی میتوانی از این وسیله استفاده کنی و از راندن آن لذت ببری ، فقط کافیست هنگام خرید اسکوتر با در جریان گذاشتن فروشنده از سن و وزن کاربر استفاده کننده اسکوتر بهترین خرید را داشته باشید.بعد از اینکه توانستید با راهنمایی های فروشنده و اطلاعاتی که خودتان بدست آورید، بهترین خرید را انجام دهید میتوانید با توجه به چند نکته به راحتی اسکوتر سواری کنید و از آن لذت ببرید.

اغلب افراد بعد از شنیدن یا دیدن اسکیت برقی در نظر اول گمان میکنند که راندن با این وسیله کار بسیار مشکلی است و راه سختی در پیش دارند. در صورتی که راندن با این وسیله به راحتی کمتر از ۵ دقیقه و شاید کمتر از آن وقت بخواهد و نیازی به گذراندان دوره کلاس های مخصوص زیر نظر مربیان مجرب نیست.

قبل از اقدام به سواری با اسکوتر برقی مطمئن شوید که دستگاه دارای شارژ کافی است شما را در بین راه هنگام سواری کردن نمیگذارد و بدون شارژر دچار مشکل نخواهید شد. برای اینکه بار اول سوار اسکوتر برقی شوید از شخص دیگری کنار خود استفاده کنید تا بتوانید با کمک او تعادلتان را حفظ کنید و از زمین خوردن خود جلوگیری کنید.

دستگاه را طوری جلوی خود قرار دهید که چراغ های اسکوتر برقی در پشت سرتان قرار بگیرد و پس از قرار گرفتن روی دستگاه چراغ ها روشن و سبز شوند که اگر این اتفاق رخ نداد، نشانه آن است که شما به درستی پایتان را روی دستگاه قرار نداده اید و باید آن را اصلاح کنید.

سنسورهایی روی بدنه اسکوتر برقی تعبیه شده است که تعدا آنها بنا به مدل، شرکت سازنده و طراح متفاوت است. این سنسورها به کاربر یا سوار گیرنده خود این اجازه را میدهند تا تعادل خود را حفظ کنند.در ابتدا دستگاه را به نحوی که گفته شد روبه روی خود قرار دهید، به آرامی پای که با آن شوت میزنید یا از پله بالا میروید را روی پدال های در نظر گرفته شده تا آنجا که میتوانید نزدیک چرخ های اسکوتر قرار دهید.با کمک شخص دیگری یا در نبود کسی از تکیه گاهی یا دیوار کمک بگیرید و تعادلتان را حفظ کنید.

اجاره اسکوتر برقی

اسکوتر برقی دستگاهی فوق العاده هوشمند است که با کوچکترین حرکت و اشاره شما از خود عکس العمل نشان میدهد. این دستگاه بدون محور و فرمان، کار هدایت آن به عهده قدرت عظلات پای کاربر است که با فشار دادن پا روی پدال ها میتوانید به راحتی به هر سمتی که میخواهید حرکت کنید یا بپیچید.

هنگام سواری با اسکوتر برقی به پاهایتان نگاه نکنید و به رو به رو و موانعی که ممکن است پیش روی شما قرار گیرد، توجه کنید نا با چیزی برخورد نکنید و دچار مشکلی نشوید. برای اینکه بتوانید به سمت جلو و عقب حرکت کنید، کافیست بدنتان را کمی به جلو یا عقب خم کنید. خواهید دید که به راحتی دستگاه همان کاری را خواهد که از آن انتظار داشتید.دور زدن با اسکوتر برقی هم کار مشکلی نیست فقط باید شما پاشنه پایی که میخواهید به آن سمت بچرخید را محکم روی پدال فشار دهید و با پنجه های پای دیگر روی پدال فشار بیاورید تا دستگاه بچرخد.

یادگیری تمام این کاراها آنطور که به نظر میرسد، کار چندان مشکلی نیست و شما میتوانید تمام این کارها را در عرض چند دقیقه انجام دهید و به مشکلی برنخورید. اگر در هنگام خرید به وزن خود و تحمل دستگاه دقت کرده باشید در حفظ تعادلتان به مشکلی برنخواهید خورد. در هنگام عبور از خیابان و سطح معابر دقت کنید تا با توجه به توانایی دستگاه این کار را انجام دهید، زیرا تمام دستگاه های اسکوتر برقی توانایی عبور از سطوح شیب دار و ناهموار را ندارند و شاید هنگام عبور با آنها دچار مشکل شوید.

به این نکته توجه داشته باشید برای اینکه سواریتان را متوقف کنید، ابتدا سرعت خود را به حداقل برسانید و بعد مانند ابتدای شروع کارتان از کسی یا دیواری جهت تکیه گاه کمک بگیرید و به آرامی پای راستتان را از پشت دستگاه روی زمین قرار دهید و سپس بعد از اینکه تعادلتان حفظ شد، پای دیگر را بردارید.در انتخاب اسکیت برقی به قدرت موتور و آمپر باتری توجه کنید، چرا که تمام این نکات در قدرت و سرعت دستگاه تاثیر زیادی دارد.

منبع: هایپر جیم

تلگرام اجاره

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *