اجاره یاب

۲۰۱۷, هیجان انگیزترین سال برای xbox

حتما با کنسول بزرگ ایکس باکس آشنا هستید؟؟ و چندین بار از آن برای اجاره کنسول استفاده کرده اید. ایکس باکس کنسول قدرتمندی که البته زیر سایه کنسول قدرتمندی همچون سونی قرار دارد,اما می توان گفت که دستکمی از پلی استیشن ندارد,حال مایکروسافت,به فکر ارائه کنسول جدید خود افتاده و امسال را یک سال بزرگ و هیجان انگیز توصیف می کند.البته همین طور هم هست، زیرا این شرکت می‌خواهد بعد از ارائه کنسولی جدید,بازی‌های انحصاری بیشتری را تا پایان سال بر روی Xbox One و PC منتشر کند.

نفر اول XBOX، آقای “فیل اسپنسر” در جدیدترین اظهارنظر خود، سال ۲۰۱۷ را سالی بزرگ و هیجان‌انگیز توصیف کرده است.

آقای اسپنسر با ارسال پستی در Xbox Wire گفته است: “سال ۲۰۱۷ در حال تبدیل شدن به یکی از “هیجان‌انگیز‌ترین” سال‌های تاریخ برای اعضای خانواده XBOX است. ما در حال آماده‌سازی برای عرضه قدرتمندترین کنسول تاریخ هستیم و در کنار آن، مجموعه عناوینی عالی را نیز برای اسکورپیو قرار خواهیم داد. همچنین ما کاملا نسبت به عرضه عناوین انحصاری قوی و جذاب بر روی Xbox One و Windows 10 متعهد هستیم حتی بیشتر از بازی‌های انحصاری‌مان در سال ۲۰۱۶!

ما نسبت به عناوین انحصاری خود در سال ۲۰۱۶ بسیار مفتخر هستیم و این وعده را می‌دهیم که سال ۲۰۱۷ محل عرضه بازی‌های انحصاری بیشتر و متفاوت‌تر برای Xbox One خواهد بود، مجموعه بازی‌هایی که اولین آن‌ها Halo Wars است”

سال گذشته شاهد عرضه عناوین مهمی بر روی Xbox One بودیم، بازی‌هایی نظیر Quantum Break، Gears 4 و البته Forza Horizon 3 …. اما امسال عناوینی همچون Halo Wars 2، Sea of Thieve، State of Decay 2 و Crackdown 3 در عناوین انحصاری مایکروسافت بیش از همه به چشم می‌خورند.

اما با توجه به اظهار نظر آقای اسپنسر می‌توان انتظار داشت که در طول سال جاری شاهد معرفی و انتشار چند بازی دیگر هم باشیم، بازی‌هایی که به احتمال بسیار زیاد یکی از آن‌ها Forza Motorsport 7 است.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید.

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *