how-to-make-a-booth-2

۵ دلیل اصلی اجاره تجهیزات نمایشگاهی

در زیر به ۵ نکته درباره فواید اجاره تجهیزات نمایشگاهی اشاره شده است:

۱- جلوگیری از آسیب و بلا استفاده شدن استندها و تجهیزات نمایشگاهی

احتمالا وقتی شما تجهیزات نمایشگاهی رو بخرید باید در گوشه‌ی اتاق اداری و یا انباری خانه بگذارید که محل مناسبی بری نگهداری این لوازم نیست. استندها به راحتی می‌توانند آسیب ببینند، مخصوصا اگر در محیطی تنگ قرار گرفته باشند. ضمن اینکه بعضی از تجهیزات نمایشگاهی که کوچک هستند ممکن است گم شوند و اگر محیط پر رفت و آمد باشد امکان دزدیده شدن هم وجود دارد. وقتی که شما از شرکت‌های کرایه تجهیزات نمایشگاهی، لوازم مورد نیاز خود را کرایه کنید، دیگر این نگرانی‌ها را ندارید و همیشه می‌توانید با اجاره تجهیزات نمایشگاهی، نمایشگاه خود را راه‌اندازی کنید. ضمن این که همیشه تجهیزات نمایشگاهی سالم را در دست خواهید داشت.

۲- همیشه برای برگزاری نمایشگاه بعدی آماده هستید

وقتی که از شرکت‌های کرایه تجهیزات نمایشگاهی، لوازم خود را تامین می‌کنید، همیشه تجهیزات نمایشگاهی سالم و تمیز در اختیار خواهید داشت. در نتیجه بدون نگرانی می‌توانید هر نوع نمایشگاه و یا حتی کنفرانسی را برگزار کنید. شرکت‌های کرایه تجهیزات نمایشگاهی، لوازم را در محیط‌های امنی نگهداری می‌کنند و اگر کسی آسیب وارد کند مجبور به پرداخت جریمه می‌شود.

۳- فضای مورد نیاز برای نگهداری و انتخاب و بازدید از تجهیزات نمایشگاهی وجود دارد

فضایی که در آن تجهیزات نمایشگاهی قرار داده می‌شود به اندازه‌ی کافی بزرگ است حتی اگر بعضی از لوازم و تجهیزات نمایشگاهی که خریداری کرده‌اید را می‌توانید به عنوان امانت در این شرکت‌ها قرار دهید و از امنیت آن‌ها مطمئن باشید. زیرا در این مکان‌ها به دلیل این که کرایه تجهیزات نمایشگاهی زیادی وجود دارد و نباید به آن‌ها فشار وارد شود، محیط به گونه‌ای است که به لوازم آسیب و فشار وارد نشود.

۴- امنیت و خصوصی سازی

شما برای انتخاب و کرایه تجهیزات نمایشگاهی خود زمان می‌گذارید و درنهایت یا می‌خرید و یا از شرکت‌های مربوطه اجاره می‌کنید. در هر صورت باید اطمینان خاطر داشته باشید که شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی، امنیت لازم برای حفظ و سالم بودن تجهیزات نمایشگاهی را تامین می‌کند. تجهیزات کرایه‌ای سالم هستند و اگر شما هم لوازم نمایشگاهی خود را در آن‌جا بگذارید مشکلی در آن‌ها ایجاد نمی‌شود. این لوازم و تجهیزات نمایشگاهی دیگر در نهایت امنیت و خصوصی سازی قرار دارند و جز به صاحب آن تحویل داده نمی‌شود و کسی هم نمی‌تواند به این تجهیزات دسترسی داشته باشند. کرایه تجهیزات نمایشگاهی هم در شرایط امن و خصوصی سازی انجام می‌شود و هر کسی که بخواهد از آن‌ها بازدید کند باید کارت شناسایی به همراه داشته باشد و توسط دوربین‌های امنیتی از اتاق مربوطه بازرسی می‌شود.

۵- فضایی بیش از فضای لازم برای نگهداری تجهیزات نمایشگاهی در اختیار دارند

شاید بعضی افراد نیاز به جایی داشته باشند که در نهایت امنیت از لوازمی به غیر از تجهیزات نمایشگاهی، مثل مدارک و اسناد و… حفاظت و نگهداری کند، که این شرکت‌ها بخش‌ها و فضای مخصوصی برای حفاظت از این لوازم دارند و می‌توانید با اطمینان کامل وسایلتان را در اختیار آن‌ها قرار دهید و نگران دزدیده شدن و یا هر اتفاق دیگری نباشید. شرکت‌های مربوط به کرایه تجهیزات نمایشگاهی علاوه بر نگهداری و ایجاد امنیت برای لوازم مختلف گاهی با داشتن فضاهای باز می‌تواند سالن‌های نمایشگاهی خود را برای برگزاری نمایشگاه و یا برنامه‌های دیگر در اختیار شما قرار دهند و نمایشگاه خود را در آن فضا برگزار کنید.

با توجه به توضیحات داده شده می‌توان به مزیت همکاری با شرکت‌های اجاره تجهیزات نمایشگاهی  پی برد. ضمن این که با وجود تمامی این موارد برای جذب مشتری بیشتر و تاثیر گذاری بیشتر، می‌توانید در برگزاری هر یک از نمایشگاه‌ها از لوازمی با تم‌های مختلف و رنگ‌های متفاوتی استفاده کنید. طبیعتا باعث شهرت بیشتر شرکت شما و بازدید بیشتر نمایشگاه می‌شود.

⇐ به کانال تلگرام اجاره یاب بپیوندید(لطفاً ♥♥)

نویسنده مطلب: اجاره یاب

"اجاره یاب" سامانه جامع اجاره کالا و خدمات - http://ejarehyab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *